KiwiSun Bio Solarium

informacija apie franšizę

franšizės aprašymas

Kol visi griežia dantį, kad saulėtų dienų Lietuvoje per maža, soliariumų savininkai dėkoja jų verslui palankiam klimatui – norinčiųjų įdegti dirbtinėje saulėje nestinga kone visus metus.

Visus Europos Sąjungos keliamus reikalavimus pildanti soliariumų studija „KiwiSun“ yra nusiteikusi užpildyti šią nišą ir žada perversmą soliariumų rinkoje!

„KiwiSun“ prekės ženklo savininkė „Black Care Ltd.“ yra ne tik soliariumo paslaugų teikėja, bet ir 23 metų patirtį turinti įrangos gamintoja. Startavusi nuo soliariumų, skirtų gydymo įstaigoms, gamybos, „Black Care Ltd.“, galop, persiorientavo į soliariumų, skirtų grožio salonams, gamybą. Visa įranga ir technologijos bendrovės kurtos ir adaptuotos taip, kad maksimaliai atitiktų sveikata besirūpinančiųjų poreikius.

Tikslas – sukurti profesionaliausią soliariumų studiją, tokią, kokios dar niekam nepavyko sukurti anksčiau, kartu ir tokią, kuri taptų neeiline investicijos galimybe, pradėjo tapti realybe 2006-aisiais, rinkai pristačius biosoliariumų studiją „KiwiSun“.

Dėl specialios žalios šviesos technologijos „KiwiSun“ biosoliariumai suteikia it iš Karibų ką tik pargrįžusiojo įdegį, gamina vitaminą D, padeda įsisavinti kalcį, suaktyvina endorfinų išsiskyrimą, o pati studija – vieta, kurioje kuriama tik džiugi kliento patirtis, nors ši tetrunka vos kelias minutes.

„KiwiSun“ biosoliariumų sistema jau patikėjo daugybė šios franšizės gavėjų. Iš viso šiuo metu skaičiuojama 66 franšizės pagrindu įkurtos „KiwiSun“ soliariumų studijos, esančios aštuoniose šalyse.

Nuolat tebeaugantis susidomėjusiųjų „KiwiSun“ franšize skaičius – ne veltui: soliariumų studijos „KiwiSun“ atidarymas iš jų reikalauja palyginti mažai investicijų, jiems netaikomas joks pradinis franšizės mokestis, negana to, kadangi franšizės davėjas kartu yra ir gamintojas, gavėjams suteikiama išskirtinė galimybė įsigyti specialią soliariumų studijos įrangą už savikainą.

Beje, „Black Care Ltd.“ neapsiriboja tik soliariumams skirtos įrangos gamyba, taip pat siūlo ir savo firminę „KiwiSun“ kosmetikos liniją. Bendradarbiaudama ir su kitomis kosmetikos priemonių gamintojomis, bendrovė savo franšizės gavėjams siūlo daugiau nei 300 įvairių kosmetinių priemonių asortimentą.

Pastaraisiais metais, gebėdama užtikrinti tiesioginį kontaktą su klientais, „KiwiSun“ mezgė partnerystes su tokiais – nebūtinai tiesiogiai susijusiais – pasauliniais prekės ženklais, kaip „Dove“, „Signal“, „Rexona“, „Milka“, „ Gösser“, „ Nescafé“ ar „Merck“.

savarankiškų padalinių skaičius

5

Franšizės pagrindu įkurtų padalinių skaičius

66 (Airijoje, Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje, Austrijoje, Slovakijoje, Vengrijoje, Rumunijoje, Graikijoje)

veikiančio padalinio nuotrauka
informacija franšizės gavėjams

pagalba franšizės gavėjui

 • Išskirtinės teritorinės teisės.
 • Soliariumų studijos dizainas.
 • Rinkodarinė medžiaga.
 • Pagalba, organizuojant vietinę rinkodarą.
 • Finansinės prognozės.
 • Galimybė iš franšizės davėjo įsigyti visą soliariumų studijos įrangą bei kosmetiką.
 • Verslo valdymo ir klientų aptarnavimo mokymai.
 • Programinė įranga ir internetinio tinklalapio šablonas.
 • Oficialūs sertifikatai, kokybės užtikrinimo sistema.

preliminarios investicijos

 • Būtinosios pradinės investicijos soliariumo atidarymui: apie 70 000-100 000 Eur.
 • Jokio pradinio franšizės mokesčio!
 • Mėnesinis franšizės mokestis: 120 Eur už kiekvieną soliariumo kabiną.

pagrindiniai reikalavimai

 • Verslo valdymo patirtis nėra būtina.
 • Būtinas finansinis pajėgumas.

informacija apie franšizės davėją

Fox Consulting Kft.

1139 Budapest, Rozsnyay u. 11.

+36209651681

franchise@kiwisun.hu

www.kiwisun.hu

kontaktinis asmuo kandidatams

Mr. Péter Klein

detalesnė informacija

Norėdami gauti detalesnę informaciją, užpildykite žemiau esančią formą, kuri bus nusiųsta tiesiogiai KiwiSun Bio Solarium.

žinutė
vardas ir pavardė *
miestas *
tel. nr. *
E-mail *

visi straipsniai

skaitomiausi

Franšizių katalogo informacinį turinį pateikia franšizės davėjai. Portalo kūrėjai pasilieka teisę kontroliuoti franšizių kataloge pateikiamą informacinį turinį. Jeigu pastebite, kad pateikti duomenys yra klaidingi, prašome susisiekti su mumis.