L`ARÔME PARFUMES

informacija apie franšizę

franšizės aprašymas

1999-aisiais į prestižinių kvepalų rinką įsiveržęs mažmeninės prekybos tinklas „L‘Arome“ metė iššūkį rinkos žvaigždėms. Kaip? Pasiūlė išskirtinę verslo koncepciją ir pardavė franšizę!

Perkant tradiciškai vadinamus originalius kvepalus, mokama ne vien už aromatą. Didžioji dalis pinigų išleidžiami ne už ką kita, o patį „brand‘ą“. Taip pat kainuoja ir originalus kvepalų buteliukas, graži pakuotė, parfumerių komanda, reklaminė kampanija, platinimas, pardavimai.

Tokiame kontekste išsiskiria „L‘Arome“ – šis prekybos tinklas suteikia klientams puikią galimybę naudotis kokybiškais kvepalais už prieinamą kainą kiekvienam. Surinkę daugiau kaip 230 geriausių aromatų kolekciją „L‘Arome“ ekspertai pilsto kvepalus pagal individualius kliento poreikius. Čia pats klientas renkasi kiek mililitrų ir kokio dizaino buteliuką nusipirkti. Tai klientas, kuris prioritetą skirią pačiam produkto turiniui – aromatui.

Kaip gaminami kvepalai, žino nedaugelis, bet „L‘Arome“ ekspertų darbu nelieka nusivylę net ir patys didžiausi kvapų gurmanai. Visa „L‘Arome“ produkcija – tiesiai iš pačio pasaulinio parfumerijos centro – Graso (Provanso regiono Prancūzijoje), garsėjančio jį supančiomis milžiniškomis kvapiųjų augalų plantacijomis, moderniausiomis pasaulyje kvapų distiliavimo laboratorijomis.

„L‘Arome“ parfumerijos gaminių kūrimo procesui naudojamos tik per ilgametę veiklą patikrintos medžiagos. Visi „L‘Arome“ kvepalai yra parfumuoti (EDP), juose nejuntamas stiprus alkoholio kvapas.

Kroatijoje įkurtos išskirtinės verslo koncepcijos „L‘Arome“ išgarsėjo ir toli už namų rinkos ribų. Visos 60 šio tinklo prekybos vietų veikia pagal franšizę ir populiarumo laurus skina jau ir Čekijoje, Slovakijoje, Kanadoje, Izraelyje, Slovėnijoje, Italijoje, Serbijoje.

Prie „L‘Arome“ populiarumo tarp franšizės gavėjų prisidėjo davėjo lankstumas ir palankios finansinės verslo modelio perdavimo sąlygos. Perkant franšizę, nėra nei pradinių, nei periodinių franšizės mokesčių. O ir pati prekybos vieta nereikalauja didelių investicijų. Investicijų dydis priklauso nuo pasirinkto „L‘Arome“ prekybos vietos formato, kurių yra trys:

  • firminė parduotuvė (angl. single shop);
  • prekybinė salelė prekybos centre (angl. kiosk (island) in the shopping mall);
  • produkcijos stendas parfumeriją siūlančioje parduotuvėje  (angl. corner in the existing shop, selling similar products).

Franšizės gavėjas gali rinktis steigti bet kurį „L'Arome“ prekybos vietos formatą. Pasirinkus formatą ir vietą, franšizės davėjai gavėjui pateikia būtinųjų investicijų ir jų atsiperkamumo skaičiavimus. Didžiausių investicijų pareikalaus firminė parduotuvė, bet palyginti su panašaus pobūdžio parduotuvėmis, pinigų nereikės begalės. Bendrai investicijos (parduotuvės baldai, įrengimas, pirminis užpirkimas) gali siekti apie 10 tūkst. eurų. 

Svarbu nepamiršti ir to, kad turėsite užsitikrinti ir apyvartinį kapitalą, kuris leis apmokėti einamąsias išlaidas tol, kol bus pasiektas lūžio taškas. Bet investicijų grąža dėl didelės (100-300 proc.) maržos turėtų būti sugeneruota gana greitai – per vienerius firminės parduotuvės veiklos metus. Prekybinės salelės ir produkcijos stendo atveju pradinės investicijos bus kur kas mažesnės, o ir atsiperkamumas, tikėtina, greitesnis.

Tad net jei ir esate naujokas parfumerijos industrijoje, bet prancūziška elegancija ir rafinuotumas yra tai, kas artima, „L‘Arome“ franšizė išskirtinėmis teritorinėmis teisėmis – Jums!

savarankiškų padalinių skaičius

-

Franšizės pagrindu įkurtų padalinių skaičius

60

veikiančio padalinio nuotrauka
informacija franšizės gavėjams

pagalba franšizės gavėjui

  • Priėjimas prie visos informacijos apie produkciją.
  • Pardavimų mokymai.
  • Visapusiška davėjo parama ir palaikymas.

preliminarios investicijos

  • Būtinosios pradinės investicijos į prekybinę salelę ar produkcijos stendą parduotuvėje: apie 6 tūkst. Eur.
  • Būtinosios pradinės investicijos į firminę parduotuvę: apie 10 tūkst. Eur. 
  • Jokių pradinių ir periodinių franšizės mokesčių!

pagrindiniai reikalavimai

  • Patirtis parfumerijos industrijoje nėra būtina.

informacija apie franšizės davėją

LAROME POINT J.D.O.O.

SESTINSKI VRH 2 D 10 000 ZAGREB CROATIA

0038514637 324

db@olfacto.hr

kontaktinis asmuo kandidatams

Davor Bagić

detalesnė informacija

Norėdami gauti detalesnę informaciją, užpildykite žemiau esančią formą, kuri bus nusiųsta tiesiogiai L`ARÔME PARFUMES.

žinutė
Vardas ir pavardė *
Miestas *
Tel. nr. *
E-mail *

visi straipsniai

Franšizių katalogo informacinį turinį pateikia franšizės davėjai. Portalo kūrėjai pasilieka teisę kontroliuoti franšizių kataloge pateikiamą informacinį turinį. Jeigu pastebite, kad pateikti duomenys yra klaidingi, prašome susisiekti su mumis.