KIODA

informacija apie franšizę

franšizės aprašymas

KIODA – tai korėjietiško asortimento mažmeninės prekybos tinklas, nuo konkurentų besiskiriantis stebinančiu, įkvepiančiu, nusišypsoti kiekvieną priverčiančiu asortimentu: nuo pat puošmenų namams, žaislų vaikams iki naudingų įrenginių. Tai pramogų, staigmenų ir mielų kasdienių smulkmenų krautuvėlė, kurios esmė užšifruota ir pačiame pavadinime: korėjiečių kalba žodis „kioda" reiškia „mielas“.

KIODA asortimente – ne tik korėjietiško dizaino prekės, bet ir iš įvairiausių šalių kilusių pripažintų dizainerių darbai. Ir viskas už stebinančiai nedidelę kainą.

Be to, koncepcinėse KIODA parduotuvėse siūlomos produktų linijos yra atnaujinamos kiekvieną metų ketvirtį ir atitinka naujausias tendencijas. Kuriant asortimentą, ypatingas dėmesys yra skiriamas natūralumo, ekologiškumo ir grįžimo į gamtą idėjoms. KIODA produkcija pagaminta, paisant etinių, aplinkosaugos ir socialinių standartų.

KIODA filosofija grindžiama tuo, kad net ir smulkmenos yra reikšmingos, o visas ypatingumas iš tiesų slypi paprastume. KIODA klientas – šiuolaikiškas ir gebantis aplink save kurti jaukią, žaismingą ir kūrybingą aplinką.

savarankiškų padalinių skaičius

10

Franšizės pagrindu įkurtų padalinių skaičius

40 (Malaizijoje, Singapūre, Vietname, Kazachstane, Nepale, Indijoje, Indonezijoje, Filipinuose, Kinijoje, Kombodžoje, Tailande, Bangladeše ir Pakistane)

veikiančio padalinio nuotrauka
informacija franšizės gavėjams

pagalba franšizės gavėjui

  • Pirminiai apmokymai;

Ekspertinė verslo vadybos ir valdymo patirtis nėra būtina. Ją galėsite įgyti franšizės davėjo organizuojamuose savaitės trukmės mokymuose. Mokymai vedami pagrindinėje franšizės davėjo būstinėje Malaizijoje ir daugiausia yra orientuoti į verslo procesų valdymą ir klientų aptarnavimą.

  • Franšizės gavėjo verslo įkūrimas;

Franšizės davėjai teikia visakeriopą pagalbą gavėjui naujos KIODA parduotuvės įrengimo ir atidarymo metu: konsultuoja tinkamos parduotuvei vietos parinkimo, parduotuvės projektavimo klausimais, diegia programinę įrangą, adaptuoja internetinę svetainę, suteikia rinkodarinį palaikymą, asistuoja personalo atrankos ir personalo apmokymo procesuose.

  • Nuolatinės vertės kūrimas;

Franšizės gavėjui užtikrinama teisė bet kada kreiptis į franšizės davėjo organizacijos regiono gavėjus aptarnaujantį skyrių, teikiantį techninę pagalbą, vedantį mentorystės programas ir kt. Kiekvienam franšizės gavėjui taip pat suteikiamas priėjimas prie plataus KIODA kontaktų tinklo, leidžiančio pasinaudoti masto ekonomijos teikiamais privalumais. 


preliminarios investicijos

Pradinės investicijos (neįskaitant einamųjų išlaidų):

  • Vieno padalinio franšizė: 118 000 - 168 000 Eur (į šią sumą įskaičiuotas pradinis franšizės mokestis – 20 000 Eur).
  • Master franšizė: 187 000 - 219 000 Eur (į šią sumą įskaičiuotas pradinis franšizės mokestis – 100 000 Eur).

Pelno marža: 45-50 proc.

Periodinis franšizės mokestis: 3 proc.

Franšizės sutartis pasirašoma 5 metams.


pagrindiniai reikalavimai

  • Patikima partnerystė.
  • Tikėjimas KIODA verslo koncepcija.
  • Finansinis pajėgumas.
  • Parengtas verslo planas.
  • Gebėjimas greitai priimti sprendimus.

informacija apie franšizės davėją

KIODA MALAYSIA SDN BHD

68 Austin Heights 8/7, Taman Mount Austin, 81100, Jahor Bahru, Malaysia

+60167155125

jason@kioda.my

kioda.kr

detalesnė informacija

Norėdami gauti detalesnę informaciją, užpildykite žemiau esančią formą, kuri bus nusiųsta tiesiogiai KIODA.

žinutė
Vardas ir pavardė *
Miestas *
Tel. nr. *
E-mail *

visi straipsniai

skaitomiausi

Franšizių katalogo informacinį turinį pateikia franšizės davėjai. Portalo kūrėjai pasilieka teisę kontroliuoti franšizių kataloge pateikiamą informacinį turinį. Jeigu pastebite, kad pateikti duomenys yra klaidingi, prašome susisiekti su mumis.