Franšizės gavėjų registras

Franšizės gavėjų registras yra skirtas tiems, kas nori pradėti nuosavą verslą pagal jau išbandytą verslo modelį. Patikrintos franšizės įsigijimas padeda pradėti verslą greičiau ir efektyviau, negu tai galima padaryti savarankiškai be franšizės davėjo pagalbos.

Jei domitės franšizės pirkimu ir norite, kad franšizės davėjai patys susisiektų su Jumis, pateikite mums savo duomenis užpildydami žemiau esančią formą.

Franšizės gavėjų ir davėjų suvedimas

FranchiseINFO.lt ir jos partnerių kitose Centrinės ir Rytų Europos šalyse franšizių kataloguose galite rasti šimtus franšizės davėjų,ieškančių patikimus partnerius – franšizės gavėjus. Jei šiuose kataloguose radote Jus dominančią franšizę, susisiekite su franšizės davėju tiesiogiai ir iš pirmų lupų gausite atsakymus į visus Jus dominančius klausimus. Jei nei viena franšizė Jūsų nesudomino, pateikite mums savo duomenis ir Jūsų kandidatūrą pristatysime naujiems franšizės davėjams, kurie pasitelks mus gavėjų paieškai. Žemiau esančią formą prašome užpildyti kiek įmanoma tiksliau, kad Jūsų kandidatūrą pristatytumėme labiausiai Jūsų interesus atitinkančių franšizių davėjams.

Būtini laukai yra pažymėti raudona žvaigždute (*).

Asmeniniai duomenys
Vardas ir pavardė *
Telefono numeris
El. pašto adresas *
Apskritis *
Papildoma informacija
Pageidaujama verslo sritis (galite nurodyti daugiau, negu vieną) *
  • mažmeninė prekyba


  • paslaugos


Pageidaujamas investicijų dydis *
Ar turite nuosavo verslo valdymo patirties? *
If you see this field leave it empty.

UAB „Advanced Advice“ informuoja, kad asmeninės informacijos rinkimo tikslas yra asmenų, suinteresuotų franšizės įsigijimu, duomenų bazės sudarymas. Duomenų bazėje saugomos informacijos naudotojas yra UAB „Advanced Advice“, jos vietiniai ir užsienio partneriai bei franšizės davėjai, ieškantys franšizės gavėjų Baltijos šalyse. Esant Jūsų prašymui, nedelsiant pašalinsime arba pakoreguosime Jūsų informaciją, esančią mūsų duomenų bazėje.

Užpildydamas (-a) šią formą aš savanoriškai perduodu UAB „Advanced Advice“ savo asmeninę informaciją ir sutinku, kad ji būtų perduota UAB „Advanced Advice“ vietiniams ir/arba užsienio partneriams bei franšizės davėjams, ieškantiems franšizės gavėjų Baltijos šalyse, bei patvirtinu, kad noriu gauti franšizių pasiūlymus iš UAB „Advanced Advice“, jos vietinių ir užsienio partnerių bei franšizės davėjų, ieškančių franšizės gavėjų Baltijos šalyse.

Nurodytu el. pašto adresu pageidauju gauti FranchiseINFO.lt naujienlaiškį, kuris yra siunčiamas kas dvi savaites, kuriame kartu su aktualiomis naujienomis yra skelbiamos rinkos apžvalgos, informacija apie renginius ir naujausi franšizių, ieškančių franšizės gavėjų, skelbimai.