Franšizės gavėjų registras yra skirtas tiems, kas nori pradėti nuosavą verslą pagal jau išbandytą verslo modelį. Patikrintos franšizės įsigijimas padeda pradėti verslą greičiau ir efektyviau, negu tai galima padaryti savarankiškai be franšizės davėjo pagalbos.

Jei domitės franšizės pirkimu ir norite, kad franšizės davėjai patys susisiektų su Jumis, pateikite mums savo duomenis užpildydami žemiau esančią formą.

Franšizės gavėjų ir davėjų suvedimas

FranchiseINFO.lt ir jos partnerių kitose Centrinės ir Rytų Europos šalyse franšizių kataloguose galite rasti šimtus franšizės davėjų,ieškančių patikimus partnerius – franšizės gavėjus. Jei šiuose kataloguose radote Jus dominančią franšizę, susisiekite su franšizės davėju tiesiogiai ir iš pirmų lupų gausite atsakymus į visus Jus dominančius klausimus. Jei nei viena franšizė Jūsų nesudomino, pateikite mums savo duomenis ir Jūsų kandidatūrą pristatysime naujiems franšizės davėjams, kurie pasitelks mus gavėjų paieškai. Žemiau esančią formą prašome užpildyti kiek įmanoma tiksliau, kad Jūsų kandidatūrą pristatytumėme labiausiai Jūsų interesus atitinkančių franšizių davėjams.

Būtini laukai yra pažymėti raudona žvaigždute (*).

Asmeniniai duomenys

Pageidaujama verslo sritis

MAŽMENINĖ PREKYBA

PASLAUGOS

Pageidaujamas investicijų dydis*

Ar turite nuosavo verslo valdymo patirties?*

<if you see the box below, leave it blank.>
Papildoma informacija

UAB „Advanced Advice“ informuoja, kad asmeninės informacijos rinkimo tikslas yra asmenų, suinteresuotų franšizės įsigijimu, duomenų bazės sudarymas. Duomenų bazėje saugomos informacijos naudotojas yra UAB „Advanced Advice“, jos vietiniai ir užsienio partneriai bei franšizės davėjai, ieškantys franšizės gavėjų Baltijos šalyse. Esant Jūsų prašymui, nedelsiant pašalinsime arba pakoreguosime Jūsų informaciją, esančią mūsų duomenų bazėje.