BREEZE watermovements

informacija apie franšizę

franšizės aprašymas

BREEZE - tai specializuota vandens treniruoklių fitneso studija, naudojanti unikalias šiuolaikines technologijas išskirtinių paslaugų teikimui:

  • individualios fitneso treniruotės naudojant specialiai sukurtus vandens dviračius,
  • kosmetinės procedūros kūnui ir veidui,
  • psichoterapiniai užsiėmimai,
  • sveiko maitinimosi ir dietologijos specialistų konsultacijos,
  • sveikuoliškas FITO baras.

BREEZE  - tai kur kas daugiau nei tik „AQUAFIT“ fitneso studija. Šio prekinio ženklo specialistai taip pat sukūrė specializuotas mankštos ir fitneso programas, kurios yra įgyvendinamos naudojant unikalius vandens treniruoklius, kurie yra paklausūs SPA salonų, reabilitacijos centrų, baseinų, viešbučių ir kitų grožio ir sveikatinimo paslaugų teikėjų tarpe. Tai, kad BREEZE yra išskirtinis garsaus vandens treniruoklių gamintojo „AQUAFIT“ atstovas Baltijos šalyse ir Baltarusijoje, sudaro prielaidas tvariam verslo diversifikavimui po BREEZE prekiniu ženklu.  

Individualios fitneso treniruotės yra vykdomos naudojant vandens dviračių treniruoklius, kurios pagamino garsus ir pasaulyje puikiai žinomas gamintojas „AQUAFIT“. Šių treniruočių patrauklumo paslaptis slypi tame, kad Jus tuo pačiu metu ne tik sportuojate ir tobulinate formas, bet ir lepinate savo kūno odą. Po šių treniruočių gaunate trys rezultatus viename – drėkinate oda, treniruojate raumenis ir tonizuojate kūną. Įrodyta, kad dviračio minimas vandenyje, lyginant su tuo paties pratimo atlikimu sporto salėje, yra efektyvesnis dėl didesnio vandens pasipriešinimo ir sveikesnis dėl mažesnio kūno svorio (ar prisimenate Archimedo dėsnį?). Dviračio minimas vandenyje didina širdies ir kraujagyslių sistemos ištvermę, leidžia palaikyti sveiką pulsą ir didiną plaučių aktyvumą, o tuo pačiu metu atliekamas hidromasažas mažina celiulitą, švelniną odą, masažuoja raumenis, gerina laikyseną ir naikiną perteklinius poodinius riebalinius audinius. Kiekvienas BREEZE franšizės gavėjas bus apmokytas ir gaus specialią medžiagą, skirtą klientų informavimui apie išskirtinius mūsų salonų teikiamus privalumus.

Mūsų franšizės gavėjas savo klientams sveikatos ir sveikatinimo srityje galės pasiūlyti treniruoklius ir trys specialiai sukurtas „AQUAFIT“ fitneso programas:

  • AquaRide (fitneso treniruotė baseinams, kurioje yra naudojami vandens dviračiai),
  • AquaCrossfit (fitneso treniruotė baseinams, kurioje yra kombinuotai naudojami vandens dviračiai, vandens žingsniavimo ir/ar bėgimo treniruokliai),
  • AquaRehab (speciali fitneso treniruotė / mankšta reabilitacijos centrams, kurioje yra kombinuotai naudojami visi „AQUAFIT“ vandens treniruoklių tipai).

Mūsų ir mūsų partnerių patirtis rodo, kad „AQUAFIT“ įrangą įsigiję ir mūsų programas naudojantys grožio ir sveikatinimo paslaugų teikėjai sugeba reikšmingai padidinti klientų lojalumą ir pajamų srautą bei pelną su sąlyginai nedidelėmis pradinėmis investicijomis ir per pakankamai trumpą laiko tarpą.

Franšizės pagrindu įkurtų padalinių skaičius

Pirmų dviejų studijų, atidarytų Rygoje, sėkmė įkvėpė BREEZE pradėti plėtrą ir ieškoti partnerių (franšizės gavėjų) Lietuvoje, Estijoje ir Baltarusijoje. Pasidomėkite plačiau šiuo įdomiu ir komerciškai naudingu verslo pasiūlymu ir gal būtent Jus tapsite naujais BREEZE partneriais.

veikiančio padalinio nuotrauka
informacija franšizės gavėjams

pagalba franšizės gavėjui

Dar prieš savo veiklos pradžią kiekvieno BREEZE franšizės gavėjo komandai organizuosime profesionalius mokymus arba mūsų centrinėje buveinėje Rygoje, arba jo paties studijoje. Mūsų kruopščiai parengta mokymų programa užtikrina, kad franšizės gavėjas, nepriklausomai nuo jo patirties ir įgūdžių, galės efektyviai ir greitai įkurti BREEZE studiją bei profesionaliai organizuoti šio verslo veiklą siekiant klientų pasitenkinimo ir pelno.   

Be to, kad mūsų franšizės gavėjai greitai ir patogiai atidarys nuosavą BREEZE fitneso studiją, mes suteiksime jiems galimybę pradėti papildomą verslą ir generuoti papildomas pajamas aptarnaujant kitus grožio ir sveikatinimo segmente veikiančius verslo subjektus. Šią galimybę mums suteikia partnerystė su garsiu gamintoju „AQUAFIT“. Šio gamintojo suburti profesionalūs fitneso instruktoriai ir fizioterapeutai sukūrė unikalius vandens treniruoklius ir susietas išskirtines treniruočių programas, kurios gali būti naudojamos baseinuose, SPA salonuose, reabilitacijos centruose, sanatorijose ir t.t.

Mūsų vertinimu, grupinių ir individualių vandens treniruokliais paremtų užsiėmimų organizavimas yra neatrasta, bet didelį komercinį potencialą turinti niša. Ši niša Vakarų Europoje, Azijoje ir Amerikoje užsipildo gan sparčiai užsipildo, tačiau mūsų regione tai vis dar naujovė, kuri neabejotinai sulauks populiarumo. 


informacija apie franšizės davėją

kontaktinis asmuo kandidatams

Juris Roganovs

detalesnė informacija

Norėdami gauti detalesnę informaciją, užpildykite žemiau esančią formą, kuri bus nusiųsta tiesiogiai BREEZE watermovements.

žinutė
Vardas ir pavardė *
Miestas *
Tel. nr. *
El. pašto adresas *

visi straipsniai

skaitomiausi

Franšizių katalogo informacinį turinį pateikia franšizės davėjai. Portalo kūrėjai pasilieka teisę kontroliuoti franšizių kataloge pateikiamą informacinį turinį. Jeigu pastebite, kad pateikti duomenys yra klaidingi, prašome susisiekti su mumis.