FasTracKids

informacija apie franšizę

franšizės aprašymas

Kiekviename mūsų yra viskas, ko reikia, kad taptume sėkmingais. Tai potencialas, kurį privalu atskleisti kuo anksčiau – dar vaikystėje.

Vadovaudamiesi tokiu požiūriu, 6 mėn.-8 m. amžiaus vaikams sukūrėme specialias „FasTracKids“ programas, ugdančias mąstymo, kūrybos ir socialinius (bendravimo) gebėjimus. Praktikoje programos pradėtos taikyti nuo 1998 m. įvairiose mokymo įstaigose pasauliniu lygmeniu.

Šios programos – lyg vaikų pasiruošimas prieš pradedant eiti į pradinę mokyklą (angl. pre-school education).

Tikime, kad mokymasis gali tapti ne prievole, bet kiekvienam vaikui įdomia patirtimi, tarsi pramoga. Mūsų tikslas yra išmokyti ne KĄ mąstyti, o KAIP mąstyti. Tai ypač aktualu gyvenant šiais dinamiškais XXI amžiaus laikais, kuomet vienintelis pastovus dalykas – pokyčiai. 

Šiandien sėkmė priklauso nuo gebėjimo kritiškai mąstyti, spręsti problemas, bendradarbiauti, lanksčiai prisitaikyti, versliai ir iniciatyviai imtis veiklos, kūrybiškai vertinti, gebėti prieiti prie reikiamos informacijos ir ją analizuoti. Visa tai reikalauja nuolatinio mokymosi. Kitaip tariant, mokymosi visą gyvenimą. 

Esant tokiai mokymosi tendencijai, pirmiausia, ką turėtume nuveikti vaikų labui – išmokyti vaikus pamilti mokymosi procesą.

Kviečiame kartu įgyvendinti šią viziją! Prisijunkite prie mūsų franšizės tinklo ir kartu auginkime stiprių, nepriklausomų, išsiskiriančių net ir globalioje aplinkoje mąstytojų kartą. 

Franšizės pagrindu įkurtų padalinių skaičius

270 padalinių, veikiančių daugiau nei 50-yje pasaulio šalių.

veikiančio padalinio nuotrauka
informacija franšizės gavėjams

pagalba franšizės gavėjui

„FasTracKids“ franšizės davėjai teikia visapusišką paramą gavėjų verslo kūrimui ir plėtrai – organizuoja mokymus, teikia metodinę pagalbą, veiklos vadovus, rūpinasi rinkodaros strategijų pritaikymu. 


preliminarios investicijos

  • Būtinosios pradinės investicijos: apie 42-173 tūkst. eurų. Daugiausia tai priklauso nuo patalpų ir verslo steigimo vietovės pasirinkimo. 

 


informacija apie franšizės davėją

kontaktinis asmuo kandidatams

Juris Roganovs

detalesnė informacija

Norėdami gauti detalesnę informaciją, užpildykite žemiau esančią formą, kuri bus nusiųsta tiesiogiai FasTracKids.

žinutė
Vardas ir pavardė *
Miestas *
Tel. nr. *
El. pašto adresas *

visi straipsniai

skaitomiausi

Franšizių katalogo informacinį turinį pateikia franšizės davėjai. Portalo kūrėjai pasilieka teisę kontroliuoti franšizių kataloge pateikiamą informacinį turinį. Jeigu pastebite, kad pateikti duomenys yra klaidingi, prašome susisiekti su mumis.