Expense Reduction Analysts

informacija apie franšizę

franšizės aprašymas

Kasmet šimtai tūkstančių įmonių visame pasaulyje iššvaisto milijardus procesams, nekuriantiems reikšmingos pridėtinės vertės, arba tiesiog per brangiai nupirktoms prekėms ir paslaugoms. Kitaip tariant, neskiria pakankamai dėmesio einamųjų išlaidų planavimui ir kontrolei. Kodėl? Dažnai tokių kategorijų išlaidos, kaip valymas, logistika, bankinės paslaugos, telekomunikacijos, kanceliarija, komunalinės paslaugos ir t. t., atrodo nereikšmingos. Išties tai apgaulinga – susumavę visas šias „nereikšmingas“ išlaidas, pastebėsite, kad švaistomos didelės pinigų sumos, kurios, užuot pridėtos prie pelno, atsiduria nuostolių eilutėse.  

Šią problemą visame pasaulyje sprendžia „Expense Reduction Analysts“ (toliau – ERA). Tai 700 ekspertų (650 iš jų – franšizės gavėjai) tinklas, kurio pagrindinis tikslas – padėti įmonėms planuoti ir kontroliuoti einamąsias veiklos išlaidas ir tokiu būdu sutaupyti ženklias sumas. Kiekvieno tinklo nario sukauptos žinios ir taikomi unikalūs veiklos metodai lėmė, kad per 25-erius veiklos metus ERA padėjo jau 18 tūkstančių klientų (vidutiniškai kiekvienu atveju einamosios išlaidos buvo sumažintos 20 %).

Ekspertinės daugelio kategorijų išlaidų žinios ir globalus tinklo narių bendradarbiavimas išskiria ERA iš konkurentų. Tinklo nariai nuolat buriasi į tarptautines ir skirtingas žinias jungiančias komandas. O tai, savo ruožtu, leidžia rasti efektyviausius einamųjų išlaidų planavimo ir kontrolės sprendimus.

Tad, ir ERA klientų spektras pats įvairiausias – privačios verslo įmonės, ligoninės, valstybinės institucijos, mokyklos, ne pelno siekiančios organizacijos ir t. t. Taupyti nori visi.

Pasitikėjimą ir pripažinimą ERA užsitarnavo ne tik profesionalumu, bet ir finansiškai patraukliomis bendradarbiavimo sąlygomis. Principas visai paprastas: iš kliento nereikalaujama jokių investicijų, tik sėkmės atveju (sumažinus einamąsias išlaidas) ERA ekspertams skiriama dalis sutaupytųjų lėšų – dažniausiai tai siekia 50 % visos sutaupytosios sumos.

Ar norėtumėte padėti sutaupyti šimtams ar net tūkstančiams Lietuvos įmonių? Ar norite dirbti individualiai, bet kartu jaustis komandos dalimi? Ar norite būti pats sau viršininkas, bet neatsisakytumėte jau rinkoje patikrinto verslo modelio? Galop, ar norite padėti kitiems ir už tai gauti pinigus?

Jei taip, ERA franšizė – Jums.

Franšizės pagrindu įkurtų padalinių skaičius

Daugiau nei 650 franšizės gavėjų 25-iose pasaulio šalyse, net 4-iuose žemynuose. Šiuo metu ERA plėtros planuose – ir Lietuva, Latvija bei Estija.

veikiančio padalinio nuotrauka
informacija franšizės gavėjams

pagalba franšizės gavėjui

 • teisė naudoti ERA verslo modelį ir sukauptą know-how: unikalias darbo metodikas, programinę įrangą, bendras duomenų bazes ir kt.
 • pradiniai mokymai centrinėje ERA būstinėje, Jungtinėje Karalystėje (truksiantys ne ilgiau dešimties dienų);
 • šešis mėnesius trunkanti ERA eksperto priežiūra ir mokymai, organizuojant kasdienius franšizės gavėjo verslo procesus;
 • periodinis dalyvavimas visiems franšizės gavėjams organizuojamuose bendruose mokymuose / konferencijose;
 • rinkodarinis palaikymas.

preliminarios investicijos

 • pradinis franšizės mokestis: 39,9 tūkst. Eur;
 • mėnesinis franšizės mokestis: 350 Eur (pirmuosius 18 mėn.) ir 700 Eur (nuo 19 mėn.) arba 20 % nuo apyvartos;
 • rinkodaros mokestis: 3 % nuo apyvartos.

N.B. Nors iš pirmo žvilgsnio franšizės mokesčiai gali atrodyti gan dideli, tačiau neapsigaukite. Kreipkitės į mus ir detaliai Jums paaiškinsime, kodėl ERA franšizės įsigijimas ne tik vertas minėtų pinigų, bet ir yra puikus sprendimas Jūsų finansinės nepriklausomybės kūrimui.  


pagrindiniai reikalavimai

 • verslo vadybos ir valdymo žinios bei patirtis;
 • platus kontaktų tinklas;
 • anglų kalbos žinios (bent vidutinio lygmens);
 • finansinis pajėgumas: pradinis franšizės mokestis – 39,9 tūkst. Eur.

informacija apie franšizės davėją

Suite 24, 40 Churchill Square, Kings Hill, West Malling, Kent ME19 4YU, United Kingdom

rjadzeviciute@franchiseinfo.lt

en.expensereduction.com

kontaktinis asmuo kandidatams

Rūta Jadzevičiūtė

detalesnė informacija

Norėdami gauti detalesnę informaciją, užpildykite žemiau esančią formą, kuri bus nusiųsta tiesiogiai Expense Reduction Analysts.

žinutė
Vardas ir pavardė *
Miestas *
Tel. nr. *
El. pašto adresas *

Franšizių katalogo informacinį turinį pateikia franšizės davėjai. Portalo kūrėjai pasilieka teisę kontroliuoti franšizių kataloge pateikiamą informacinį turinį. Jeigu pastebite, kad pateikti duomenys yra klaidingi, prašome susisiekti su mumis.