Young Engineers

informacija apie franšizę

franšizės aprašymas

„Young Engineers“ buvo įkurta 2008 ir šiuo metu mokykla vykdo inžinerinę popamokinę veiklą daugiau nei 50 šalių. Mūsų misija - paruošti 4-15 metų mūsų mokyklos studentus sparčiai besikeičiančiam XXI amžiaus darbuotojų poreikiui. Turėdama daugiau nei 30 000 laimingų studentų ir tarptautiniu mastu veikiančius daugiau kaip 200 filialų, „Young Engineers“ buvo pripažinta Harvardo Švietimo mokyklos ir Europos Sąjungos komisijos.

Franšizės pagrindu įkurtų padalinių skaičius

Daugiau nei 200 filialų

veikiančio padalinio nuotrauka
informacija franšizės gavėjams

pagalba franšizės gavėjui

„Young Engineers“ sukūrė nesudėtingą požiūrį į švietimo verslą, kurį ganėtinai paprasta valdyti. Mokymų metu mūsų franšizės gavėjai įgyja įrankių, žinių ir pasitikėjimo savimi, reikalingų sėkmingam „Young Engineers“ verslo startui ir tolesniam jo augimui bei plėtojimui. Mūsų verslo plėtros komandą sudaro marketingo, paleidimo, veiklos ir finansų specialistai. Ši patyrusi komanda padės jums kiekviename žingsnyje visą laiką, kol tik būsite mūsų franšizės gavėjas.


preliminarios investicijos

Nuo 1 500 iki 20 000 dolerių


pagrindiniai reikalavimai

Išankstinės žinios nereikalingos.

Mes jau padalinome teritorijas, kuriose gyvena daugiau nei 100 000 žmonių. Kad ši verslo koncepcija bus sėkminga, labiau tikėtina tose vietovėse, kuriose yra nemaža žmonių populiacija ir tėvai ieško, kuo vaikai galėtų užsiimti po pamokų.


informacija apie franšizės davėją

E Square Young Engineers Franchising Ltd.

34034 W 8 Mile Road, Farmington Hills, MI 48335, USA

+1-248-6023162

franchise@youngengineers.org

franchise-guide.youngengineers.org

kontaktinis asmuo kandidatams

Danny Eizicovits

detalesnė informacija

Norėdami gauti detalesnę informaciją, užpildykite žemiau esančią formą, kuri bus nusiųsta tiesiogiai Young Engineers.

žinutė
Vardas ir pavardė *
Miestas *
Tel. nr. *
El. pašto adresas *

visi straipsniai

skaitomiausi

Franšizių katalogo informacinį turinį pateikia franšizės davėjai. Portalo kūrėjai pasilieka teisę kontroliuoti franšizių kataloge pateikiamą informacinį turinį. Jeigu pastebite, kad pateikti duomenys yra klaidingi, prašome susisiekti su mumis.