Young Engineers
informacija apie franšizę
franšizės aprašymas
„Young Engineers“ buvo įkurta 2008 ir šiuo metu mokykla vykdo inžinerinę popamokinę veiklą daugiau nei 50 šalių. Mūsų misija - paruošti 4-15 metų mūsų mokyklos studentus sparčiai besikeičiančiam XXI amžiaus darbuotojų poreikiui. Turėdama daugiau nei 30 000 laimingų studentų ir tarptautiniu mastu veikiančius daugiau kaip 200 filialų, „Young Engineers“ buvo pripažinta Harvardo Švietimo mokyklos ir Europos Sąjungos komisijos.
Franšizės pagrindu įkurtų padalinių skaičius
Daugiau nei 200 filialų
veikiančio padalinio nuotrauka
informacija franšizės gavėjams
pagalba franšizės gavėjui
„Young Engineers“ sukūrė nesudėtingą požiūrį į švietimo verslą, kurį ganėtinai paprasta valdyti. Mokymų metu mūsų franšizės gavėjai įgyja įrankių, žinių ir pasitikėjimo savimi, reikalingų sėkmingam „Young Engineers“ verslo startui ir tolesniam jo augimui bei plėtojimui. Mūsų verslo plėtros komandą sudaro marketingo, paleidimo, veiklos ir finansų specialistai. Ši patyrusi komanda padės jums kiekviename žingsnyje visą laiką, kol tik būsite mūsų franšizės gavėjas.
preliminarios investicijos
Nuo 1 500 iki 20 000 dolerių
pagrindiniai reikalavimai
Išankstinės žinios nereikalingos.
Mes jau padalinome teritorijas, kuriose gyvena daugiau nei 100 000 žmonių. Kad ši verslo koncepcija bus sėkminga, labiau tikėtina tose vietovėse, kuriose yra nemaža žmonių populiacija ir tėvai ieško, kuo vaikai galėtų užsiimti po pamokų.
informacija apie franšizės davėją
E Square Young Engineers Franchising Ltd.
34034 W 8 Mile Road, Farmington Hills, MI 48335, USA
+1-248-6023162
kontaktinis asmuo kandidatams
Danny Eizicovits
detalesnė informacija
visi straipsniai
skaitomiausi
- Jeigu mąstote teisinga linkme, galite įgyvendinti daug gerų dalykų - sako „Young Engineers“ įkūrėjas, Amir Asor.
- „Kai mes atidarėme pirmąjį „Museum of Senses“, net negalvojome, kad tai galėtų išaugti į franšizės verslo modelį. Mūsų idėja vystėsi stulbinamu greičiu, todėl galvoti apie kitus verslo sprendimus, nebuvo kada“, - teigia „Museum of Senses“ bendrasavininkas Dejan Grbić.
Ne tik suteikti ikimokyklinį ir bendrąjį išsilavinimą, tokį, koks jis yra reglamentuotas šalyje, bet ir sustiprintai ugdyti kalbinius (vietinės ir anglų k.) įgūdžius – tai, ko siekia „Maple Bear“.
Vilniaus verslo kolegija, siekdama atliepti naujausias tendencijas, su „SEO akademija“ sudarė franšizės sandorį dėl SEO specialisto mokymų programos įsigijimo.
Lenkijoje lyderiaujanti programavimo mokykla „Coders Lab“ plečia savo franšizės tinklą. Franšizės gavėjų „Coders Lab“ dairosi ir Baltijos šalyse.
Aplinka, kurioje bus plėtojama verslo veikla, turėtų būti vertinama ne tik pagal vidinius franšizės davėjo verslo veiksnius, bet ir sektoriaus bei rinkos.
Dažniausiai franšizavimas apibūdinamas „verslo tiražavimo“ ar „verslo klonavimo“ alegorijomis, o kokios asociacijos kyla Jums?
Yra daugybė priežasčių, dėl kurių verslininkai nusprendžia pradėti savo verslą. O kokie motyvai lemia verslininkų pasiryžimą pradėti savo veiklą pagal franšizę?
Franšizavimo verslo modelis išsiskiria teikiamais privalumais, kurie sudaro bene neišvengiamos verslo sėkmės įspūdį.
Tik konkrečiai apsibrėžę ir formaliai patvirtinę franšizės davėjo verslo viziją ir misiją, galėsite sklandžiai ir sistemingai plėtoti savo veiklą.
Kiekviename iš mūsų slypi paslėpti talentai ir įgūdžiai, kurių dažnai nepavyksta atskleisti ir išugdyti formaliai švietimo sistemai. Programavimo mokyklų „Coding Giants“ steigėjai siūlo alternatyvą.
Kol tradicinės švietimo įstaigos snaudžia, nespręsdamos įgūdžių neatitikties darbo rinkai problemos, alternatyvų karjeros kelią kviečia rinktis programavimo mokykla „Coders Lab“.
Bendrovė „Modry Slon“ savo verslo sprendimais stebina Europos knygų rinką. Leidyklos vadovas Marekas Halfaras atskleidžia, kad pokyčių sieks įnešti ir į Baltijos šalis.
Skaičiavimo mintinai vadinamuoju abakusu sistema ilgą laiką buvo nustumta į šoną. Visgi abakusas yra puiki smegenų ir protinių gebėjimų lavinimo priemonė.
Viena iš Lietuvos mokymo ir verslo konsultavimo įmonių „Keras, Savickas ir partneriai“ nuo pat jos įkūrimo pradžios turėjo tikslą dominuoti tarptautinėje erdvėje.
Taip teigia kūdikių akademijos ir vaikų darželio „Mažųjų valdos“ įkūrėja bei „7 intelektų lavinimo programos“ sumanytoja Renata Lazdin.
Franšizių katalogo informacinį turinį pateikia franšizės davėjai. Portalo kūrėjai pasilieka teisę kontroliuoti franšizių kataloge pateikiamą informacinį turinį. Jeigu pastebite, kad pateikti duomenys yra klaidingi, prašome susisiekti su mumis.