Holivudo žvaigždė Markas Wahlbergas investuoja į australų sporto klubų tinklą „F45“

Šeštadienis
2019-04-20
Kaip skelbia Bloomberg, aktoriaus Marko Wahlbergo investicijomis į sporto klubų tinklą „F45 Training” žadama paspartinti globalią tinklo plėtrą.
 

Aktoriaus M. Wahlbergo veidas tikriausiai atpažįstamas visiems, kurie per paskutinius dvidešimt penkerius metus bent minimaliai domėjosi kinu. Nuo 1993-ųjų besifilmuojantis amerikietis yra suvaidinęs per keturiasdešimt vaidmenų ir tapęs kokybiškų Holivudo filmų palydovu.

Keturiasdešimt septynerių metų aktorius labiausiai žinomas iš vaidmenų juostose „Pašėlusios naktys“, „Infiltruoti“, „Kovotojas“, „Išlikęs gyvas“, „Tedis“ ar „22-oji mylia”.

Aktorius M. Wahlbergas yra žinomas ir dėl savo investicinės veiklos. Dar prieš sudarant sandorį su sporto klubų tinklu „F45 Training” jis yra investavęs į kitą su sportu susijusią veiklą. Jis remia sportine avalyne prekiaujantį startuolį „StockX”. Taip pat yra investavęs į mineralinio vandens „Aquahydrate” prekybininkę ir maisto papildų „Performance Inspired Nutrition” gamintoją.

Kompanija „F45 Training” įkurta 2012 m. Sidnėjuje, Australijoje. Pasak kompanijos įkūrėjo Robo Deutscho, strateginio partnerio jau buvo ieškoma daugiau negu dvejus. Kantrybė davė vaisių – įkūrėjas neabejoja, kad propaguodamas sveiką gyvenseną ir fizinį aktyvumą M. Wahlbergas puikiai atliepia „F45 Training“ vertybes.

Savo ruožtu, sporto klubų tinklai, tokie kaip „F45 Training”, investuotojams yra gana patrauklūs, nes vartotojai, vis daugiau dėmesio skirdami savo sveikatai, tam išleidžia daugiau pinigų.

Sporto klubų tinklai ypač domina ir didžiųjų prekybos centrų savininkus. Priėmę sporto klubus, kaip nuomininkus, į savo centrus, jie užsitikrina didesnius srautus. Tai tampa ypač aktualu mažėjant prekybai, šiai vis labiau persikeliant į internetinę erdvę.

M. Wahlbergas teigė, kad didelį „F45 Training“ sporto klubų pasisekimą lemia platus jų siūlomų paslaugų asortimentas, programos, padedančios sportuojantiems išskirtinai greitai pasiekti gerus rezultatus. Jis „F45 Training” sporto klubą pirmą kartą išbandė praėjusių metų lapkritį.

Šiuo metu tinklas vienija daugiau negu 1500 sporto klubų 40-yje šalių. Tinklas plečiamas franšizavimo būdu. Investicijomis plėtrą žadama ypač suintensyvinti. Šiaurės Amerikoje franšizės pagrindu tikimasi atverti 10 000 „F45 Training sporto klubų duris. Tinklo plėtros galimybės numatomos ir Europoje, Azijoje, Pietų Amerikoje.

Tinklo įkūrėjo R. Deutscho teigimu, šiuo metu deramasi ir su kruizais, kuriuose, susitarimo atveju, taip pat bus įrengiami „F45 Training” sporto klubai. Kuriamas ir viešbučiams adaptuotas sporto klubo modelis.

„Kiekvieną mėnesį parduodame vidutiniškai apie 50 franšizių. Tikime, kad pardavimai laikui bėgant dar labiau išaugs. Iki metų pabaigos tikimės tinklą išplėsti iki 2000 sporto klubų ir per mėnesį vidutiniškai parduoti 7080 franšizių“, komentavo R. Deutschas.

„F45 Training” pavadinime koduojamas klube siūlomų treniruočių pobūdis. Tai – aukšto intensyvumo 45 minutes trunkančios, intervalinės grupinės treniruotės. Jose nustatyti intensyvių pratimų (pavyzdžiui, atsispaudimų ar pratimų su svarmenimis) intervalai keičiami poilsiu. Tai leidžia kūnui atsigauti ir palaikyti ilgesnį intensyvumą. Kaip teigiama, tokio pobūdžio treniruotės leidžia palyginti greitai pasiekti gerų rezultatų, todėl jos suranda vis daugiau gerbėjų.

M. Wahlbergas tikino, kad ir pats aktyviai sportuos „F45 Training” klube, kai nereikės laikytis specialaus rėžimo, būtino prieš kai kuriuos vaidmenis. Šiuo metu, besiruošdamas artėjančiam vaidmeniui, jis visgi siekia sumažinti savo raumenų masę.


Franšizavimo konsultantė

populiariausi forume