Paryžius suburs franšizavimo entuziastus

Trečiadienis
2017-03-01
Netrukus Paryžius pakvies besidominčius franšizavimu. Ar jau susiplanavote kelionę ir Jūs?
 

Kovo 19–22 dienomis Paryžiuje vyks viena didžiausių tarptautinių franšizavimo parodų „Franchise Expo Paris“, kuri, tikimasi, šiemet sulauks daugiau nei 35 tūkst. parodos lankytojų ir 440 dalyvių iš daugiau nei 80 šalių.

Kiekvienas lankytojas svarbi franšizavimo pasaulio dalis

Renginys kviečia pačius įvairiausius rinkos dalyvius: bankininkus, teisininkus, verslininkus, franšizės davėjus, esamus bei potencialius franšizės gavėjus ir t. t. Parodoje kiekvienas galės papildyti savo bagažą aktualia informacija tiek apie nūdienos franšizavimo pasaulio tendencijas, tiek apie specifines situacijas.

Renginio organizatoriai žada, kad lankytojai išgirs neeilinių ir įkvepiančių franšizės gavėjų sėkmės istorijų – viską apie tai, kokios priežastys lėmė veiklos pagal franšizę pradžią, su kokiais sunkumais teko susidurti nuo pat pirmųjų verslo įkūrimo dienų bei kaip pavyko juos nugalėti. Galbūt išgirsite ir sau tinkantį verslo sėkmės receptą – juk visuomet verta mokytis iš geriausių.

Renginio organizatoriai žada, kad lankytojai išgirs neeilinių ir įkvepiančių franšizės gavėjų sėkmės istorijų. Galbūt išgirsite ir sau tinkantį verslo sėkmės receptą – juk visuomet verta mokytis iš geriausių.

Pasak vieno iš parodos organizatorių Frederico Cecconi, „Paris Expo“ padės tinkamu laiku atsidurti tinkamoje vietoje ir neabejotinai praplėsti savo kontaktų ratą, mainytis patirtimis, o galbūt ir preliminariai užmegzti franšizavimo santykius.

Jeigu dar abejojate, jog verta apsilankyti

Vienos iš renginio organizatorių – Prancūzijos franšizės federacijos – atstovų teigimu, franšizių paroda yra puiki proga ieškoti tinkamų verslui kurti idėjų, kurių viso parodos laikotarpio metu bus pristatyta net 460. Turėsite galimybę dalyvauti unikalioje konferencijoje, kurios programa ne tik turtinga sėkmės istorijomis, bet ir susitikimais su ekspertais.

Paroda ypač bus naudinga ieškantiems finansavimo galimybių: didžiųjų bankų atstovai atsakys į visus rūpimus klausimus. Kiekvieną dieną bankų atstovai ves seminarus apie franšizių gavėjų finansavimo galimybes. Parodoje dalyvaus ir kitų sričių ekspertai, kurie potencialiems franšizių gavėjams atsakys į teisinius, įmonės kūrimo galimybių, bendradarbiavimo bei rinkodaros klausimus.

Kasdien nauja tema

Kovo 19-oji diena – bus skirta norintiems imtis šeimos verslo arba bendro verslo su partneriais ir draugais. Norintys atsisakyti samdomo darbuotojo statuso ir sukurti savo verslą, detaliai sužinos, kaip tai galima padaryti įsigijus franšizę. Kitaip tariant, gaus daugybę patarimų nuo pat įmonės įkūrimo procedūrų ir būtinų verslui įrenginių įsigijimo iki pat investuotojų paieškos.

Vienos iš renginio organizatorių – Prancūzijos franšizės federacijos – atstovų teigimu, franšizių paroda yra puiki proga ieškoti tinkamų verslui kurti idėjų, kurių viso parodos laikotarpio metu bus pristatyta net 460.

Kovo 20–ąją dieną parodoje bus laukiami prekybininkai ir paslaugų teikėjai, norintys pradėti veiklą, perimant jau rinkoje įsitvirtinusį ir puikiai žinomą prekės ženklą. Taip pat tą dieną bus naudinga apsilankyti franšizės gavėjams, norintiems plėsti savo veiklą, pavyzdžiui, dirbantiems su vienu prekės ženklu, bet ketinantiems susieti veiklą ir su kitu. Be viso to, ši diena skirta ir prekybininkams, siekiantiems pasidalinti savo sukauptomis patirtimis, išgirsti atsiliepimų apie tinkamą prekybos vietos pasirinkimą, verslo finansavimo galimybes.

Kovo 21–oji diena bus naudingiausia jauniems verslininkams. Šią dieną kviečiami apsilankyti visi, norintys pradėti verslą jaunuoliai iki 30 metų (tarp jų, žinoma, ir studentai). Kovo 22–oji diena – bus skirta moterų verslumui skatinti.

Susidomėjote? Jei taip, apie „Franchise Expo Paris“ daugiau informacijos rasite čia.

Mūsų (Profit System group) stendas bus Y46.


Žurnalistė

populiariausi forume