Išsirinkite geriausią verslą sau

28.02.2017
Jau visai netrukus Lenkijoje kovo 31-balandžio 1 dienomis vyks regioninė franšizės paroda.
 

Vien parodos pavadinimas „Idėjos Jūsų verslui“, ko gero, jau leidžia nuspėti, kas Jūsų laukia – daugybė franšizių pasiūlymų, kurie puikiai tiks visiems, ketinantiems investuoti kiek įmanoma saugiau ir užtikrinčiau. Dvi dienas truksiančioje parodoje lankytojai turės galimybę susipažinti su įvairiomis jau išbandytomis ir rinkoje pasitvirtinusiomis verslo idėjomis.

Susipažinsite ne tik su sėkmingiausiomis verslo idėjomis, bet ir konkrečiomis franšizės įsigijimo sąlygomis, itin aktualiomis, prieš priimant galbūt svarbiausią sprendimą savo gyvenime – pradėti verslą pagal franšizę.

Individualių pokalbių su franšizės atstovais ar grupinių seminarų metu turėsite galimybę susipažinti ne tik su sėkmingiausiomis verslo idėjomis, bet ir konkrečiomis franšizės įsigijimo sąlygomis – kokių investicijų pareikalautų franšizė, kokios paramos galėtumėte tikėtis iš franšizės davėjų, kokios galėtų būti investicijų atsipirkimo prognozės, kokie yra reikalavimai potencialiems franšizės gavėjams, kokie yra esminiai lokacijos verslui pasirinkimo niuansai ir daugybė kitų klausimų, itin aktualių, prieš priimant galbūt svarbiausią sprendimą savo gyvenime – pradėti verslą pagal franšizę.

„Pirmoji franšizės paroda „Idėjos Jūsų verslui“ tikrai pateisino mūsų lūkesčius – užmezgėme santykius su ne vienu potencialiu kandidatu, norinčiu įsigyti mūsų franšizę. Šįsyk ir vėl tikimės sėkmingų kontaktų mainų“, – sako Wojciech Goduński, įmonės „Wojtex“ savininkas, valdantis „Biesiadowo“, „Western Chicken“, „Rybkodajnia“, „Western Tortilla“, „Cofeelofee“ ir „Mangatto“ prekės ženklus.

Šiemet franšizės parodos organizatoriai tikisi apie 70 parodos dalyvių ir 3 tūkst. parodos lankytojų.

Šiemet franšizės parodos organizatoriai tikisi apie 70 parodos dalyvių (franšizių atstovų) ir 3 tūkst. parodos lankytojų. Gausiausiai parodoje franšizių pasiūlys viešojo maitinimo verslo sektorius („Biesiadowo“, „Coffeloffee Crazy Piramid Pizza“, „Pizzerie Stopiątka“, „Western Chicken“, „Stop Dumpling“, „Hundred Poland“, „TelePizza“, „Western Tortilla“ ir kt.), bet bus daug ir kitų verslo sričių žinomų vardų („Tania Accounting“, „Mrs sports“, „Metrohouse“, „Re/Max“, „Leader School“, „eSmoking World“, „PZU“, „Yasumi“, „Creative Puppies“, „Mailboxes“ ir kt.).

Franšizės parodą „Idėjos Jūsų verslui“ organizuoja įmonė „Profit System“, turinti jau daugiametę renginių, skirtų antrepreneriams, Varšuvoje organizavimo patirtį ir besispecializuojanti konsultacijų visais franšizių kūrimo bei įsigijimo klausimais teikime.

Penktadienį, kovo 31 dieną, paroda lankytojus kvies nuo 9 val. iki 17 val. Šeštadienį, balandžio 1 dieną – nuo 9 val. iki 15 val.

Daugiau informacijos apie franšizės parodą „Idėjos Jūsų verslui“ rasite čia.


Europcar, rent a car franšiza
Franšizavimo konsultantė

populiariausi forume