Maple Bear
informacija apie franšizę
franšizės aprašymas
Padidėjęs judumas ir kintančios migracijos tendencijos daro didelį poveikį įvairių pasaulio šalių švietimo sistemoms. Todėl XXI a. mokykla nebegali būti tokia, kokia buvo XVIII, XIX ar net XX a. Norint vaikams suteikti XXI a. aktualius įgūdžius, privalu ieškoti naujų mokymo(si) būdų.
Būtent tokiose paieškose buvo ir kanadiečių švietimo ekspertai „Maple Bear”. Identifikavę didėjantį netradicinio mokymo poreikį, ypač dirbant su vaikais, augančiais ir gyvenančiais šeimose, kuriose kalbama dviem ar daugiau kalbų, ar vaikais, besimokančiais ne gimtojoje šalyje, jie sukūrė specializuotas dvikalbio mokymo programas. Tad „Maple Bear” mokyklos, suteikdamos tokį pat ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo išsilavinimą, koks yra reglamentuotas šalies švietimo sistemoje, kartu stiprina ir kalbinius vaikų įgūdžius.
Informacijos apie dvikalbystės (ar daugiakalbystės) naudą vis gausėja. Mokymasis ne tik vietine, bet ir sustiprinta anglų kalba atrakina duris į kultūrą, padeda ugdyti toleranciją, plečią akiratį. Svarbiausia kalbų mokėjimo nauda yra išimtinai asmeninė – tai mūsų santykiai su šeima, giminėmis, užmegztos draugystės, darbo santykiai ir iš jų augančios karjeros galimybės.
Nebegalint ignoruoti globalinio anglų kalbos populiarėjimo, vis daugiau tėvų nori leisti savo vaikus į dvikalbes mokyklas. Neatsitiktinai „Maple Bear”, atradęs daug bendraminčių, tapusių franšizės gavėjais, išaugo iki didžiausio švietimo srityje franšizės tinklo pasaulyje.
Kaip ir Babilono mitas, „Maple Bear” tarsi perša mintį, kad tobulame pasaulyje visi kalbėsime viena kalba ir vieni kitus geriau suprasime. Ar prisidėsi ir tu?
Šiuo metu „Maple Bear” franšizės gavėjų ieško ir Lietuvoje. Tapęs franšizės gavėju, įgysi teisę veikti pagal „Maple Bear” franšizę 10 metų (su galimybe pratęsti). Franšizės sutartis leis pasirinkti iš plataus spektro metodikų – nuo pat skirtų darželiams iki pritaikytų bendrojo ugdymo mokykloms.
Susidomėjai? Tuomet turi puikią galimybę tapti „Maple Bear” franšizės gavėju ir tu, jei:
- esi privataus darželio, kurio auklėtiniai turi geras anglų kalbos žinias, steigėjas ir sieki sustiprinti anglų kalbos lavinimą bei pasiūlyti modernią mokymo metodiką tiek vietinėms, tiek iš užsienio atvykusioms šeimoms. Arba – prie savo paslaugų portfelio nori pridėti, pavyzdžiui, ir pradinį lavinimą;
- esi anglų kalbos mokyklos steigėjas;
- verslininkas, kuris ieško galimybių žengti į edukacijos sektorių.
savarankiškų padalinių skaičius
15
Franšizės pagrindu įkurtų padalinių skaičius
- 32 šalių. Iš jų VRE: Ukraina, Rumunija, Bulgarija, Serbija, Albanija.
- >560 mokyklų;
veikiančio padalinio nuotrauka
informacija franšizės gavėjams
pagalba franšizės gavėjui
Parama steigiant mokyklą:
- Verslo planas;
- Mokyklos ir klasių projektavimas ir dizainas;
- Mokyklos įvedimo į rinką planas ir nuolatinė rezultatų stebėsena;
- Naujokui skirtos mokyklos steigimo gairės.
Mokyklos vadybos ir valdymo parama:
- Mokyklos vadybos ir valdymo žinynas;
- Žmogaus saugos planai;
- Darbo su specialiųjų poreikių turinčiais mokiniais žinynas;
- Personalo vadybos žinynas;
- Mokyklos CRM sistema;
- Personalo paieškos gairės;
- Asistavimas darbuotojų paieškos ir atrankos procese.
Parama mokymo ir mokymosi procesams:
- Kanadietiškos mokymo programos, skirtos nuo 18 mėnesių iki 18 metų amžiaus moksleiviams;
- Detalūs pamokų planai;
- Kanadietiškos mokymo metodikos ir strategijos;
- Mokytojų apmokymai (mažiausiai 4 savaites per metus);
- Virtualus mokomųjų programų konsultantas, paskirtas kiekvienam franšizės gavėjui;
- Mokymo planų nuolatinė peržiūra ir atnaujinimas;
- Mokytojų ir mokyklų vadovų suvažiavimai.
Parama rinkodarai ir komunikacijai:
- Rinkai pritaikytas internetinis tinklalapis ir profiliai socialiniuose tinkluose, el. pašto sukūrimas;
- Skaitmeninės rinkodaros ir komunikacijos mokymai;
- Prekės ženklo identiteto aprašai;
- Priėjimas prie rinkodarinės medžiagos;
- Prekės ženklo atpažįstamumo didinimo kampanijos nacionaliniu mastu.
preliminarios investicijos
- Pradinis franšizės mokestis: 45 000 Eur.
- Periodinis franšizės mokestis: 8 %
- Rinkodaros mokestis: tik tose šalyse, kuriose yra ne viena „Maple Bear” mokykla.
- Būtinosios pradinės investicijos: nuo 250 000 Eur.
pagrindiniai reikalavimai
- Išmanymas ir patirtis švietimo sektoriuje;
- Verslo vadybos ir valdymo patirtis;
- Siekis stiprinti švietimą vietinėje rinkoje.
informacija apie franšizės davėją
kontaktinis asmuo kandidatams
Rūta Jadzevičiūtė
Phone: +370 63 860 734
detalesnė informacija
visi straipsniai
skaitomiausi
- Jeigu mąstote teisinga linkme, galite įgyvendinti daug gerų dalykų - sako „Young Engineers“ įkūrėjas, Amir Asor.
- „Kai mes atidarėme pirmąjį „Museum of Senses“, net negalvojome, kad tai galėtų išaugti į franšizės verslo modelį. Mūsų idėja vystėsi stulbinamu greičiu, todėl galvoti apie kitus verslo sprendimus, nebuvo kada“, - teigia „Museum of Senses“ bendrasavininkas Dejan Grbić.
Vilniaus verslo kolegija, siekdama atliepti naujausias tendencijas, su „SEO akademija“ sudarė franšizės sandorį dėl SEO specialisto mokymų programos įsigijimo.
Lenkijoje lyderiaujanti programavimo mokykla „Coders Lab“ plečia savo franšizės tinklą. Franšizės gavėjų „Coders Lab“ dairosi ir Baltijos šalyse.
Kiekviename iš mūsų slypi paslėpti talentai ir įgūdžiai, kurių dažnai nepavyksta atskleisti ir išugdyti formaliai švietimo sistemai. Programavimo mokyklų „Coding Giants“ steigėjai siūlo alternatyvą.
Kol tradicinės švietimo įstaigos snaudžia, nespręsdamos įgūdžių neatitikties darbo rinkai problemos, alternatyvų karjeros kelią kviečia rinktis programavimo mokykla „Coders Lab“.
Bendrovė „Modry Slon“ savo verslo sprendimais stebina Europos knygų rinką. Leidyklos vadovas Marekas Halfaras atskleidžia, kad pokyčių sieks įnešti ir į Baltijos šalis.
Skaičiavimo mintinai vadinamuoju abakusu sistema ilgą laiką buvo nustumta į šoną. Visgi abakusas yra puiki smegenų ir protinių gebėjimų lavinimo priemonė.
Viena iš Lietuvos mokymo ir verslo konsultavimo įmonių „Keras, Savickas ir partneriai“ nuo pat jos įkūrimo pradžios turėjo tikslą dominuoti tarptautinėje erdvėje.
Taip teigia kūdikių akademijos ir vaikų darželio „Mažųjų valdos“ įkūrėja bei „7 intelektų lavinimo programos“ sumanytoja Renata Lazdin.
1993-iasiais į Lietuvą atkeliavusi unikali pagal japonų ir vokiečių metodinę sistemą sukurtos muzikos mokymo programos netruko išpopuliarėti.
Franšizių katalogo informacinį turinį pateikia franšizės davėjai. Portalo kūrėjai pasilieka teisę kontroliuoti franšizių kataloge pateikiamą informacinį turinį. Jeigu pastebite, kad pateikti duomenys yra klaidingi, prašome susisiekti su mumis.