Programavimo mokykla „Coders Lab“ žengia į Aziją

Šeštadienis
2019-10-12
Lenkijoje lyderiaujanti programavimo mokykla „Coders Lab“ plečia savo franšizės tinklą. Franšizės gavėjų „Coders Lab“ dairosi ir Baltijos šalyse.
 

Programavimo mokykla „Coders Lab“ veiklą pradėjo 2011 m. Šioje mokykloje mokoma ypač intensyviai ir koncentruotai – turinys sukurtas toks, kad kuo greičiau duotų startą absolventų karjeros pokyčiams. Praktika rodo, kad „Coders Lab“ absolventai, ieškodami darbo, ilgai neužtrunka – net 82 proc. absolventų įsidarbina vos per tris mėnesius po mokymų. Skaičiuojama, kad intensyvius „Coders Lab“ kursus nuo 2013 m. iš viso baigė daugiau negu 43000 programuotojų.

Pasiekę sėkmę namų rinkoje, „Coders Lab“ ambicingai ryžosi planuoti globalią plėtrą franšizavimo būdu.

Pirmąja užsienio rinka, kurioje „Coders Lab“ pradėjo veikti franšizės pagrindu, tapo Rumunija. Čia franšizę įsigijo didžiausias šalyje darbo paieškos portalas „eJobs“. Pirmieji „Coders Lab“ kursai – Front-End ir Back-End – Bukarešte (Rumunija) pradėti organizuoti gegužę (po šešių mėnesių po franšizės sutarties pasirašymo).

Netrukus programavimo mokykla „Coders Lab“ savo paslaugas pasiūlys ir Indonezijoje. Franšizės sutartis psirašyta su bendrove „Koding Next“. „Koding Next“ jau teikia programavimo mokymų paslaugas vaikams ir paaugliams Indonezijoje. „Coders Lab“ franšizė leis jiems praplėsti savo veiklos profilį, pasiūlant mokymus ir suaugusiems.

„Indonezijoje egzistuoja didelis programuotojų poreikis, žmonės nuolat dairosi galimybių, leisiančių pagerinti jų profesinius įgūdžius, tad esame tikri, kad „Coders Lab“ čia susilauks didelės sėkmės. Neabejojame, kad mūsų laukia ne vieneri metai abipusiai naudingo bendradarbiavimo su „Coders Lab“, ir tikime, kad Indonezija netrukus taps viena iš svarbiausių „Coders Lab“ plėtros rinkų“, – sako Bartek Wasik, bendrovės „Koding Next“ įkūrėjas.

Indonezijoje „Coders Lab“ startuos su trijų programavimo kursų – JavaScript, Java ir Back-End – paketu. Viliamasi daug susidomėjimo sulaukti iš didžiųjų korporacijų. Jau dabar, kaip teigia „Koding Next“ įkūrėjas, iš kompanijų, kurioms programuotojų trūkumo rinkoje problema opiausia, sulaukiama daug užklausų dėl programavimo mokymų suaugusiems.

Sandorio metu „Koding Next“ įgijo teisę veikti pagal „Coders Lab“ franšizę Indonezijos sostinėje – Džakartoje, kurioje gyvena beveik 32 mln. žmonių.

„Žengimas į Indoneziją – tai strateginis žingsnis, siekiant tarptautinės plėtros. Esame tikri, kad „Koding Next“, pasinaudodama savo ankstesne patirtimi, sėkmingai pritrauks klientus. Indonezija labai didelė ir perspektyvi. Jau dabar joje yra sutelktas didelis informacinių technologijų sektoriaus potencialas. Programavimo mokykla „Coders Lab“ neabejotinai padės vietinėms bendrovėms edukuoti savo darbuotojus, pagilinant jų žinias ar perkvalifikuojant“, – sako Marcin Tchórzewski, „Coders Lab“ įkūrėjas ir vadovas.

„Coders Lab“ franšizės davėjas rūpinasi viskuo, idant palengvintų programavimo mokyklos steigimą: rinkodara ir vadybos įrankiais, mokomąja medžiaga, ekspertizės ir „know how“ perdavimu. Franšizės gavėjas, savo ruožtu, turi suburti komandą, atsakingą už kasdienes operacijas mokykloje.

„Savo verslo koncepciją matome kaip puikią galimybę jau rinkoje veikiančioms kompanijoms, kurios norėtų papildyti savo veiklų portfelį ir padidinti savo pajamas. „Coders Lab“ verslo modelis gali puikiai pasitarnauti įmonėms, veikiančioms švietimo sektoriuje, siūlančioms technologinius sprendimus ar siūlančias įdarbinimo paslaugas“, – sako Grzegorz Morawski, „Coders Lab“ franšizės vadovas.

Franšizės gavėjų, norinčių praplėsti savo kompetencijų sritis, steigiant programavimo mokyklas ir ugdant IT žinioms imlią kartą, „Coders Lab“ ieško ir kitur. Kaip teigia franšizės davėjas, šiuo metu prioritetinėmis kryptimis yra laikoma Švedija, Ispanija, Austrija, Vokietija, Čekijos Respublika, Vengrija, Balkanų ir Baltijos šalys.

Plačiau apie „Coders Lab“ franšizę rasite FRANCHISEinfo.lt kataloge.


Franšizavimo konsultantė