Coders Lab
informacija apie franšizę
franšizės aprašymas
Tikriausiai mažai kas gali nuginčyti, kad ateities profesijos bus neatsiejamos nuo informacinių technologijų. Jau dabar pasaulyje stebimas didelis programuotojų trūkumas, kurstantis nerimą dėl įgūdžių neatitikties darbo rinkoms. Ir vis dėlto, nors darbdaviai nuolat laido nepasitenkinimo strėles į formalias švietimo sistemas, problema išlieka gaji.
Nenuostabu, kad esant tokiai situacijai, kaip grybai po lietaus pradeda dygti alternatyvios tradicinėms mokyklos. Viena iš jų – Lenkijoje lyderiaujanti programavimo mokykla „Coders Lab“, kviečianti rinktis globalią karjerą!
„Coders Lab“ mokykloje programavimo mokoma ypač intensyviai ir koncentruotai – turinys sukurtas toks, kad kuo greičiau duotų startą absolventų karjeros pokyčiams. Žinių, kurias moksleiviai įprastai įgyja per daugiametes programas, perdavimas „Coders Lab“ skaičiuojamas savaitėmis. „Coders Lab“ misija – ne tik suteikti praktinių modernių žinių, bet ir asistuoti įsidarbinimo proceso metu. Praktika rodo, kad „Coders Lab“ absolventai, ieškodami darbo, ilgai neužtrunka – įsidarbina vos po kelių mėnesių po mokymų.
Programavimo mokykla „Coders Lab“ veiklą pradėjo 2011 m. ir nuo to laiko susilaukia vis daugiau dėmesio: tiek iš norinčios mokytis visuomenės, tiek iš partnerių ieškančių darbdavių. 2017 m. skaičiuota, kad intensyvius „Coders Lab“ kursus iš viso baigė daugiau negu 23000 programuotojų.
Pasiekę sėkmę namų rinkoje, šiuo metu „Coders Lab“ planuoja globalią plėtrą ir ieško franšizės gavėjų, norinčių praplėsti savo kompetencijų sritis, steigiant programavimo mokyklas ir ugdant IT žinioms imlią kartą!
Franšizės gavėjui „Coders Lab“ siūlo:
- Teisę pradėti ir plėtoti veiklą pagal „Coders Lab“ franšizę pasirinktoje rinkoje;
- Naują pajamų šaltinį „plug-and-play“ principu;
- Patikrintą verslo modelį, leisiantį užsitikrinti stabilius pinigų srautus;
- Galimybę veikti greitai augančioje ir inovatyvioje industrijoje;
- Galimybę kartu kurti pasaulinį prekės ženklą.
„Coders Lab“ siūlomi kursai:
- UX dizainas;
- WordPress;
- Testavimas;
- Front-End programavimas;
- JavaScript programavimas;
- Back-End programavimas;
- Java programavimas;
- .NET (C#) programavimas.
savarankiškų padalinių skaičius
5 Lenkijoje, 1 Rumunijoje
Franšizės pagrindu įkurtų padalinių skaičius
-
veikiančio padalinio nuotrauka
informacija franšizės gavėjams
pagalba franšizės gavėjui
- Originali 9 skirtingų kursų mokomoji medžiaga, nuolat tobulinama ir atnaujinama;
- Pradiniai personalo apmokymai;
- Tęstiniai mokymai ir asistavimas kasdienių verslo procesų klausimais;
- Mokymo vadybos sistema, padedanti organizuoti kursus;
- Efektyvi rinkodaros ir pardavimų strategija;
- Pritaikytas tinklalapis;
- Pagalba ieškant personalo;
- Unikalios pagalbinės programos „Career Lab“ „know how“.
preliminarios investicijos
Pradinės investicijos: 20000 Eur.
pagrindiniai reikalavimai
„Coders Lab“ ieško:
- Įmonių, norinčių praplėsti savo veiklų portfelį švietimo srityje;
- Organizacijų, turinčių pardavimų ir kliento aptarnavimo patirties;
- Antreprenerių, turinčių vietinės švietimo sistemos išmanymą, tendencijų suvokimą;
- Partnerių, pasirengusių investuoti, plėtojant dinamišką verslą šalies mastu;
- Įstaigų, aktyvių edukacijos srityje, pavyzdžiui, kalbų mokyklų, profesinio mokymo įstaigų ar privačių universitetų;
- Įmonių, teikiančių programinės įrangos paslaugas ar kitus IT sprendimus.
informacija apie franšizės davėją
kontaktinis asmuo kandidatams
Grzegorz Morawski
detalesnė informacija
visi straipsniai
skaitomiausi
- Jeigu mąstote teisinga linkme, galite įgyvendinti daug gerų dalykų - sako „Young Engineers“ įkūrėjas, Amir Asor.
- „Kai mes atidarėme pirmąjį „Museum of Senses“, net negalvojome, kad tai galėtų išaugti į franšizės verslo modelį. Mūsų idėja vystėsi stulbinamu greičiu, todėl galvoti apie kitus verslo sprendimus, nebuvo kada“, - teigia „Museum of Senses“ bendrasavininkas Dejan Grbić.
Ne tik suteikti ikimokyklinį ir bendrąjį išsilavinimą, tokį, koks jis yra reglamentuotas šalyje, bet ir sustiprintai ugdyti kalbinius (vietinės ir anglų k.) įgūdžius – tai, ko siekia „Maple Bear“.
Vilniaus verslo kolegija, siekdama atliepti naujausias tendencijas, su „SEO akademija“ sudarė franšizės sandorį dėl SEO specialisto mokymų programos įsigijimo.
Kiekviename iš mūsų slypi paslėpti talentai ir įgūdžiai, kurių dažnai nepavyksta atskleisti ir išugdyti formaliai švietimo sistemai. Programavimo mokyklų „Coding Giants“ steigėjai siūlo alternatyvą.
Kol tradicinės švietimo įstaigos snaudžia, nespręsdamos įgūdžių neatitikties darbo rinkai problemos, alternatyvų karjeros kelią kviečia rinktis programavimo mokykla „Coders Lab“.
Bendrovė „Modry Slon“ savo verslo sprendimais stebina Europos knygų rinką. Leidyklos vadovas Marekas Halfaras atskleidžia, kad pokyčių sieks įnešti ir į Baltijos šalis.
Skaičiavimo mintinai vadinamuoju abakusu sistema ilgą laiką buvo nustumta į šoną. Visgi abakusas yra puiki smegenų ir protinių gebėjimų lavinimo priemonė.
Viena iš Lietuvos mokymo ir verslo konsultavimo įmonių „Keras, Savickas ir partneriai“ nuo pat jos įkūrimo pradžios turėjo tikslą dominuoti tarptautinėje erdvėje.
Taip teigia kūdikių akademijos ir vaikų darželio „Mažųjų valdos“ įkūrėja bei „7 intelektų lavinimo programos“ sumanytoja Renata Lazdin.
1993-iasiais į Lietuvą atkeliavusi unikali pagal japonų ir vokiečių metodinę sistemą sukurtos muzikos mokymo programos netruko išpopuliarėti.
Franšizių katalogo informacinį turinį pateikia franšizės davėjai. Portalo kūrėjai pasilieka teisę kontroliuoti franšizių kataloge pateikiamą informacinį turinį. Jeigu pastebite, kad pateikti duomenys yra klaidingi, prašome susisiekti su mumis.