Prisijunkite prie mūsų ir išnaudokite bendradarbiavimo galimybes.
 

Mūsų franšizės pagrindu įkurkite savo nuosavą viešbutį

„Orbis Group“ yra „AccorHotels“ Vidurio ir Rytų Europos (įskaitant Baltijos šalis) master franšizės gavėjas. „Orbis group“ valdo didžiausią Vidurio ir Rytų Europos regiono viešbučių tinklą, kurį sudaro net 100 viešbučių su 19 tūkst. kambarių.

„Orbis Group“ yra atsakinga už „AccorHotels“ franšizės plėtrą 16-oje šalių, tarp kurių yra Lietuva, Latvija, Estija, Čekijos Respublika, Lenkija, Rumunija, Slovakija, Vengrija, Serbija, Kroatija, Slovėnija, Makedonija, Juodkalnija, Bosnija ir Hercegovina, Bulgarija. „Orbis Group“ vienija tokius prekės ženklus, kaip „Sofitel“, „Pullman“, „MGallery“, „Novotel“, „Mercure“, „ibis“, „ibis Styles“, „ibis budget“ ir, žinoma, „Orbis Hotels“.

Franšizavimo santykiai tarp „Orbis Group“ ir „AccorHotels“ užsimezgė dar 1973 metais ir iki šiol sėkmingai palaikomi – planuojama tolimesnė šio viešbučių tinklo plėtra franšizavimo būdu.

Vadovaukitės tiek mūsų tarptautine patirtimi, tiek žiniomis apie vietinę rinką

Puikiai suprantame, kad, esant dinamiškoms verslo aplinkos sąlygoms, viešbučių vadyba — didelis iššūkis. Siekdami sumažinti galimą riziką, vis daugiau verslo praktikų stengiasi išnaudoti partnerių — kitų verslininkų — sukauptas žinias ir patirtį. Prisijungimas prie „Orbis Group“ leis Jums pagreitinti verslo plėtros procesus ir kiek įmanoma greičiau tikėtis investicijų grąžos, nes turėsite galimybę pasinaudoti sukauptu „know-how“, žiniomis apie vietinę rinką, globalia patirtimi ir per 45-erius metus suformuotomis „Accor Group“ vertybėmis.

Pasinaudokite sukauptos verslo patirties pranašumais

 • Profesionali pagalba

  Jūsų paslaugoms — mūsų patarėjų ir ekspertų komanda. Jų žinios ir kompetencijos visais viešbučių verslo valdymo klausimais padės Jums priimti apgalvotus ir „pasvertus“ sprendimus.

 • Produktų ir paslaugų kokybės užtikrinimas

  Visos mūsų priemonės yra orientuotos į aukštą teikiamų paslaugų ir produktų kokybės lygį. Šių priemonių taikymas padės Jums užtikrinti viešbučio svečių pasitenkinimą teikiamais pasiūlymais.

 • Veiklos procesų optimizavimas

  Jums bus suteiktos žinios apie veiklos procesų optimizavimą ir modernizavimą. Atliekama produkcijos pasiūlos analizė, siekiant išsiaiškinti kokios yra palankiausios produktų ir paslaugų kainos esamai rinkai.

Padidinkite savo pajamas

 • Rinkodaros paslaugos

  Efektyvios rinkodaros kompanijos ir standartai, kuriais vadovaujantis valdomi prekės ženklai, leis Jums greitai padidinti savo klientų ratą.

 • TARS rezervacijos sistema

  Ši pasaulinė rezervacijos sistema neabejotinai padės generuoti didesnį užklausų apsistoti viešbutyje skaičių. Mūsų viešbučiuose per 2011 metus net 47,3 proc. visų rezervacijų buvo atliktos būtent per šią sistemą.

 • Internetinių platinimo kanalų potencialas

  Pasinaudokite galimybe viešinti savo viešbutį tiek tarptautiniais, tiek vidiniais „online“ pardaviminiais kanalais.

 • Tarptautinė lojalumo programa „Le Club“

  Pavyzdžiui, Lenkijos atveju ši programa yra reguliariai naudojama daugiau nei 180 tūkst. mūsų viešbučio klientų.

Sukurkite geriausią erdvę dirbti

 • Pagalba įdarbinimo proceso metu

  Mūsų parama personalo įdarbinimo procese padės Jums atsirinkti didžiausią profesinį potencialą turinčius kandidatus. Egzistuoja tokios duomenų bazės, kuriose kasmet užfiksuojami 250 tūkst. paraiškų dėl darbo.

 • Personalo mokymai

  Visiems darbuotojams užtikrinama galimybė dalyvauti bendruose „Orbis Group“ mokymuose, keliančiuose profesines kompetencijas. Taip pat suteikiama galimybė dalyvauti „Accor Academy“ organizuojamuose kursuose.

 • Motyvacinės programos

  Padėsime Jums pasirinkti geriausią motyvacinę programą, užtikrinančią maksimalų Jūsų darbuotojų efektyvumą ir pasitenkinimą savo veikla.

Pradėkite savo verslo istoriją

Neužtenka teorinių žinių ir suvokimo apie verslo valdymo specifiką, būtina praktinė patirtis, kurią įgysite pasinaudodami mūsų siūloma galimybe kurti verslo padalinį mūsų franšizės pagrindu.

Rinkitės vieną iš tarptautinį pripažinimą turinčių „Accor Group“ valdomų prekės ženklų ir prisijunkite prie didžiausio viešbučių tinklo Vidurio ir Rytų Europos regione.

Rinkitės jau patikrintą verslo modelį ir tapkime partneriais

Jeigu norite sužinoti daugiau apie „Accor Group“, kviečiame užpildyti žemiau esančią formą arba susisiekti tiesiogiai su mumis (katarzyna.slawinska@accor.com). Kreipkitės anglų kalba.

Detalesnė informacija
Norėdami gauti detalesnę informaciją, užpildykite žemiau esančią formą, kuri bus nusiųsta tiesiogiai Orbis.
Detalesnė informacija
Contact information
Contact information
If you see this, leave this form field blank