Hopp
informacija apie franšizę
franšizės aprašymas
Prisijunkite prie apdovanojimus pelniusios Hopp.Bike elektrinių paspirtukų franšizės ir atveskite CO2 neutralų transportą į savo miestą. Atrinktiems kandidatams galimas finansavimas iki 80% su Start-Hopp™ programa.
Kodėl turite tapti Hopp franšizės gavėju:
- Verslo pradžiai parengtas sprendimas su nuolatine ekspertų pagalba.
- Maža pradinė investicija pasinaudojus Start-Hopp™ finansavimu.
- Apdovanojimus pelniusi programėlė, skirta vartotojams ir operatoriui.
- Galimybė pradėti veiklą vos per kelias savaites.
Prisijukite prie tarptautinės ambicingų verslininkų komandos, veikiančių po Hopp franšizės vėliava. Susisiekite su mumis ir sužinokite apie Hopp elektrinių paspirtukų franšizės privalumus jau šiandien.
Franšizės pagrindu įkurtų padalinių skaičius
Virš 50
veikiančio padalinio nuotrauka
informacija franšizės gavėjams
pagalba franšizės gavėjui
Know-how didžiulio potencialo rinkoje
Su Hopp franšize galėsite išnaudoti itin sparčiai augančios mikro-mobilumo rinkos galimybes. Mūsų naujoviškas verslo modelis leis Jums rasti savo nišą sektoriuje, kurio prognozuojama vertė iki 2031 metų yra 500 milijardų JAV dolerių.
Įrodytas sėkmingumas
Sukurkite nuosavą verslą mūsų patikrinto verslo modelio pagrindu. Gimęs Islandijoje ir dabar plėtojamas visame pasaulyje, mūsų verslas remiasi technologija, atitinkančia aukščiausius islandiškos kokybės standartus. Mūsų elektriniai paspirtukai, skirti įvairioms klimato sąlygoms, jau įveikė daugiau nei 10 milijonų kilometrų, o visos verslo operacijos yra valdomos per vieningą programėlę.
Finansinė autonomija
Mes siūlome išskirtinį finansavimo sprendimą, skirtą pradėti Jūsų veiklai. Mūsų modelis, derinantis aukštą grąžą ir saikingą investiciją, yra pritaikytas verslininkams, pasiruošusiems investuoti savo laiką ir entuziazmą, o ne tik asmeninį kapitalą. Didelė dalis mūsų franšizės partnerių jau pirmaisiais metais pasiekė savo investicijų grąžą.
Gyvenimas su „Hopp“
Pradėkite verslą su Hopp franšize ir atgaukite asmeninę laisvę bei lankstumą savo darbe. Jus galėsite deleguoti kasdienę verslo priežiūrą ir operacijas jaunesniems darbuotojams, kol prižiūrite strateginę plėtrą ir statote sėkmingą verslą.
Žalias verslas nuo pagrindų
Hopp elektriniai skuteriai yra 100% CO2 neutralūs nuo jų gamybos iki veiklos. Kiekvienas važiavimas, atnešantis jums pajamas, neišskiria jokio CO2 pėdsako ir tuo prisideda prie švaresnės planetos. Valdykite pelningą ir prasmingą verslą bei leiskite vartotojams judėti po Jūsų miestą nepaliekant CO2 pėdsako.
Atveskite pokyčius į savo miestą
Daugiau kaip pusė kelionių automobiliu yra mažesnės nei 8 km. Tai yra neišnaudota mikro-mobilumo verslo galimybė! Gerinkite vietinį transportą, įdiegdami paslaugą, kuri užpildo spragas, kur tradiciniai transporto sprendimai nėra nei patogūs, nei ekonomiški, nei ekologiški.
Išskirtinė pagalba franšizės gavėjams
Mūsų Start-Hopp™ programa siūlo iki 80% finansavimą tinkamiems kandidatams, o mūsų franšizė suteikia jiems teisinę pagalbą, palaikymą veiklos metu ir prieigą prie mūsų apdovanotos programėlės.
preliminarios investicijos
Finansiniai duomenys
Pradinis franšizės mokestis: $ 5.000
Minimali investicija: $ 25.000
Periodinis franšizės mokestis: 18 % nuo mėnesinių pajamų
Siuntimo išlaidos ir PVM neįskaičiuoti
pagrindiniai reikalavimai
Svarbiausia yra tai, kad mūsų franšizės gavėjai gali neturėti panašaus verslo patirties.
Mes siūlome ekspertų pagalbą ir paramą nuo pradžios, padedant įveikti bet kokias logistines arba reguliavimo kliūtis, kad Jūsų verslas pradėtų veikti per mažiau nei 2 savaites.
Jūs tvarkote vietines operacijas, o mes pasirūpiname likusių verslo poreikių tenkinimu.
Mūsų globalus, bet tuo pačiu metu vietinis verslo modelis suteikia franšizės gavėjams prieigą prie bendrų tinklo išteklių – nuo prekinio ženklo ir rinkodaros iki IT paramos, mechanikos instrukcijų, veiklos gairių ir daugiau.
informacija apie franšizės davėją
kontaktinis asmuo kandidatams
Paula Sagan - prašome kreiptis anglų kalba
detalesnė informacija
visi straipsniai
skaitomiausi
Kaip skelbia „The Baltic Times“, „Ikea“ franšizės gavėjas Baltijos šalyse ir Islandijoje buria skaitmeninės plėtros komandą, kuri darbą pradės Vilniuje.
Kelias iki nuosavo verslo dažnai būna vingiuotas, tačiau įsigijus franšizę, nauja verslo idėja gali būti įgyvendinama neįtikėtinai greitai. Svarbu tinkamai išsiaiškinti verslo ypatumus.
Tarptautinė kelionių organizavimo milžinė TUI pagaliau įžengė ir į Baltijos šalis. TUI Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje atstovaus franšizės pagrindu veikianti įmonė „TT Baltics“.
Lietuvos lengvųjų ir krovininių automobilių rinkoje ir toliau fiksuojamos į viršų kylančios augimo kreivės. Tad nenuostabu, rinka patraukli ir tarptautiniams tinklams.
Naujos pramogos Lietuvoje ir plėtra į užsienį – tokią viziją artimoje ateityje mato didžiausio miško pramogų parkų tinklo Lietuvoje „UNO Parks“ įkūrėjas Marijus Krasnickas.
Aplinka, kurioje bus plėtojama verslo veikla, turėtų būti vertinama ne tik pagal vidinius franšizės davėjo verslo veiksnius, bet ir sektoriaus bei rinkos.
Dažniausiai franšizavimas apibūdinamas „verslo tiražavimo“ ar „verslo klonavimo“ alegorijomis, o kokios asociacijos kyla Jums?
Yra daugybė priežasčių, dėl kurių verslininkai nusprendžia pradėti savo verslą. O kokie motyvai lemia verslininkų pasiryžimą pradėti savo veiklą pagal franšizę?
Franšizavimo verslo modelis išsiskiria teikiamais privalumais, kurie sudaro bene neišvengiamos verslo sėkmės įspūdį.
Tik konkrečiai apsibrėžę ir formaliai patvirtinę franšizės davėjo verslo viziją ir misiją, galėsite sklandžiai ir sistemingai plėtoti savo veiklą.
Žingsniuoti savarankiškai ar tapti tarptautinio tinklo dalimi? Vilnietis renginių ir mokymų organizatorius Darius Lomsargis nusprendė surizikuoti ir pasirinko pastarąjį variantą.
Žurnalų versle, kitaip nei laikraščių, globalizacija veikia jau seniai, tad ir užsienio leidėjų franšizės Lietuvoje – įprasta.
Kol kas nė vienos franšizės nepardavė, bet projekcijas į būsimą franšizės davėjo verslą jau brėžia bendrovė „Kultūringi vyrai“.
„Avantiūra pasiteisino“, – apie tarptautinio mados leidinio „L‘Officiel“ franšizės įsigijimą prabyla vyriausioji redaktorė Jurgita Garbaravičienė.
Rinkos naujokas „Instead OF“ pasiūlė platformą, apjungsiančią inovatyvių maisto produktų gamintojus.
Rūbų siuvimo ir taisymo salonas „Linos artelė“ gimė iš Linos Liutkevičienės ir jos vyro Arūno Liutkevičiaus draugystės bei noro sukurti kažką bendro.
Franšizių katalogo informacinį turinį pateikia franšizės davėjai. Portalo kūrėjai pasilieka teisę kontroliuoti franšizių kataloge pateikiamą informacinį turinį. Jeigu pastebite, kad pateikti duomenys yra klaidingi, prašome susisiekti su mumis.