Edukido
informacija apie franšizę
franšizės aprašymas
Neatsiejama nuo vaikystės dedamoji – žaidimai! Žaisdamas vaikas ne tik patiria džiaugsmą, bet ir pažįsta jį supančią aplinką, save, mokosi bendrauti ir bendradarbiauti, patiria pirmuosius laimėjimus ir pralaimėjimus bei mokosi valdyti įvairias emocijas. Net pirmą kartą sutiktų vaikų būryje žaisdamas vaikas greitai užmezga draugystę, o žinios ir išmanymas, kurio reikalauja žaidimas, įsisavinama akimirksniu.
Štai tokio požiūrio pagrindu Lenkijoje gimė „Edukido“ – 3–10 m. amžiaus vaikų mokymo programa, kviečianti edukuoti vaikus žaidžiant „Lego“ kaladėlėmis. „Edukido“ lavina vaikus gamtos, technologijų, mokslo ir kitais pasaulio pažinimo klausimais, tiesa, nepamirštant, kad mokytis turi būti smagu ir malonu.
Teminės „Edukido“ konstravimo „Lego“ kaladėlėmis dirbtuvės yra pritaikytos ikimokyklinio ir mokyklinio ugdymo programoms, tad gali būti puikiai interguotos į švietimo įstaigų darbotvarkę.
„Edukido“ siekia:
- panaikinti takoskyrą tarp humanitarinių ir technologinių mokslų;
- lavinti vaikų vaizduotę ir problemų sprendimo gebėjimus, eliminuojant šabloninį mąstymą;
- pažadinti smalsumą, domėjimąsi pasauliu ir abstraktų mąstymą, tačiau kartu suformuoti gebėjimą tai pritaikyti praktiškai;
- sukurti sinergiją tarp kūrybingumo ir logikos panaudojimo.
Įgyvendinti šiuo tikslus „Edukido“ tikisi kartu su franšizės gavėjais. Jų ieškoma ir Lietuvoje.
savarankiškų padalinių skaičius
2 (Lenkijoje)
Franšizės pagrindu įkurtų padalinių skaičius
67 (Lenkijoje)
12 (Kroatija, Makedonija, Vengrija ir Ukraina)
veikiančio padalinio nuotrauka
informacija franšizės gavėjams
pagalba franšizės gavėjui
- Pradiniai apmokymai, organizuojami Lenkijoje;
- Mokomoji medžiaga (detalūs mokymo planai, užsiėmimų programos ikimokyklinio ir mokyklinio ugdymo įstagoms; gimtadienio vakarėlių organizavimo planai, kt.), kuri yra nuolat atnaujinama;
- Klasių reikmenys ir intejero sprendimai;
- Prieiga prie programinės įrangos;
- Rinkodarinė medžiaga;
- Verslo procesų (rinkodaros ir pardavimų, klientų vadybos, klasių vadybos, kt.) žinynai;
- Konsultacinė pagalba visais verslo valdymo klausimais;
- Pagalba organizuojant vietinei rinkai pritaikytą rinkodarą;
- Mokomosios programos turinio nuolatinis atnaujinimas ir tobulinimas.
preliminarios investicijos
Vieno padalinio franšizės gavėjui:
- Mokomųjų priemonių įsigijimas: apie 3000 Eur;
- Pradinės investicijos į rinkodarinę medžiagą: apie 700 Eur;
- Pradinis franšizės mokestis, priklausomai nuo vietovės, kurioje steigiamasi, dydžio: nuo 1000 Eur (kai vietovės populiacija – 20000 žmonių) iki 5800 Eur (kai vietovės populiacija – 120000 žmonių).
Master franšizės gavėjui:
- Investicijos į pilotinį padalinį (mokomųjų priemonių įsigijimas + rinkodarinė medžiaga);
- Investicijos į programos adaptaciją pagal vietinę kalbą;
- Investicijos į franšizės gavėjų pritraukimą;
- Pradinis master franšizės mokestis: 12500 Eur.
Master franšizės gavėjas pelnosi iš savo paties įkurtų padalinių bei mokesčių, kuriuos jam sumoka franšizės gavėjai. Master franšizės gavėjui tenka 75 proc. franšizės gavėjų mokamų franšizės mokesčių, likusi dalis tenka franšizės davėjui.
pagrindiniai reikalavimai
- Geras vietinės rinkos išmanymas;
- Verslo vadybos ir valdymo žinios;
- Finansinis pajėgumas;
- Patirtis pardavimų ir rinkodaros srityse;
- Geri komunikaciniai įgūdžiai;
- Anglų kalbos žinios;
- Gebėjimas perduoti žinias;
- Patirtis švietimo srityje;
- Patirtis franšizavime – privalumas.
informacija apie franšizės davėją
Edukido Polska Sp. z o.o.
ul. Związkowa 4, 20-148 Lublin, Lenkija
+48 601 777 084
kontaktinis asmuo kandidatams
Kamila Hołody
detalesnė informacija
visi straipsniai
skaitomiausi
- Jeigu mąstote teisinga linkme, galite įgyvendinti daug gerų dalykų - sako „Young Engineers“ įkūrėjas, Amir Asor.
- „Kai mes atidarėme pirmąjį „Museum of Senses“, net negalvojome, kad tai galėtų išaugti į franšizės verslo modelį. Mūsų idėja vystėsi stulbinamu greičiu, todėl galvoti apie kitus verslo sprendimus, nebuvo kada“, - teigia „Museum of Senses“ bendrasavininkas Dejan Grbić.
Ne tik suteikti ikimokyklinį ir bendrąjį išsilavinimą, tokį, koks jis yra reglamentuotas šalyje, bet ir sustiprintai ugdyti kalbinius (vietinės ir anglų k.) įgūdžius – tai, ko siekia „Maple Bear“.
Vilniaus verslo kolegija, siekdama atliepti naujausias tendencijas, su „SEO akademija“ sudarė franšizės sandorį dėl SEO specialisto mokymų programos įsigijimo.
Lenkijoje lyderiaujanti programavimo mokykla „Coders Lab“ plečia savo franšizės tinklą. Franšizės gavėjų „Coders Lab“ dairosi ir Baltijos šalyse.
Aplinka, kurioje bus plėtojama verslo veikla, turėtų būti vertinama ne tik pagal vidinius franšizės davėjo verslo veiksnius, bet ir sektoriaus bei rinkos.
Dažniausiai franšizavimas apibūdinamas „verslo tiražavimo“ ar „verslo klonavimo“ alegorijomis, o kokios asociacijos kyla Jums?
Yra daugybė priežasčių, dėl kurių verslininkai nusprendžia pradėti savo verslą. O kokie motyvai lemia verslininkų pasiryžimą pradėti savo veiklą pagal franšizę?
Nusprendėte savo verslo pagrindu sukurti franšizę? Tuomet Jums vertėtų išsiaiškinti visus žingsnius, kuriuos turėtumėte atlikti.
Franšizavimo verslo modelis išsiskiria teikiamais privalumais, kurie sudaro bene neišvengiamos verslo sėkmės įspūdį.
Kiekviename iš mūsų slypi paslėpti talentai ir įgūdžiai, kurių dažnai nepavyksta atskleisti ir išugdyti formaliai švietimo sistemai. Programavimo mokyklų „Coding Giants“ steigėjai siūlo alternatyvą.
Kol tradicinės švietimo įstaigos snaudžia, nespręsdamos įgūdžių neatitikties darbo rinkai problemos, alternatyvų karjeros kelią kviečia rinktis programavimo mokykla „Coders Lab“.
Bendrovė „Modry Slon“ savo verslo sprendimais stebina Europos knygų rinką. Leidyklos vadovas Marekas Halfaras atskleidžia, kad pokyčių sieks įnešti ir į Baltijos šalis.
Skaičiavimo mintinai vadinamuoju abakusu sistema ilgą laiką buvo nustumta į šoną. Visgi abakusas yra puiki smegenų ir protinių gebėjimų lavinimo priemonė.
Viena iš Lietuvos mokymo ir verslo konsultavimo įmonių „Keras, Savickas ir partneriai“ nuo pat jos įkūrimo pradžios turėjo tikslą dominuoti tarptautinėje erdvėje.
Taip teigia kūdikių akademijos ir vaikų darželio „Mažųjų valdos“ įkūrėja bei „7 intelektų lavinimo programos“ sumanytoja Renata Lazdin.
Franšizių katalogo informacinį turinį pateikia franšizės davėjai. Portalo kūrėjai pasilieka teisę kontroliuoti franšizių kataloge pateikiamą informacinį turinį. Jeigu pastebite, kad pateikti duomenys yra klaidingi, prašome susisiekti su mumis.